Reklama

Otravný hlen v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 11:29
Otravný hlen v těhotenství

Dobré dopoledne holky mám takový možná ne moc příjemný dotaz.. od cca 15tt jsem u sebe zaregistrovala hlen není to klasicky výtok je to táhly buď čirý nebo bělavé barvy hlen nesvědi nepali nic. Kontrola byla vždy v pořádku. Ovšem na příští se doktora poptam. A moje otázka zní zda jste některá měla stejný problém je to docela otrávené :nevim:

Reklama

Reakce:

Martha03
Kecalka 396 příspěvků 01.09.18 11:31

Mám to od začátku tehu až doteď 31tt…
Dle doktorky to tak prostě někdo má, takže intimky jsou moji nejlepší kamarádi :D

Enicka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 01.09.18 11:44

Jsem ve 28tt a mam to taky .Dr.říkal ze to nic není :( Nepříjemné to ale je dost.

Tehulinka3
Stálice 97 příspěvků 01.09.18 12:13

Já třeba jsem stále sucha :nevim: vůbec nejsme mokrá. Jen tak. Já nemusím ani nosit kalhotky a slipove vložky. Já zas přemýšlím, jestli je normalni v tehu nemít výtoky. Ptz u dcery jsme byla mokrá celé těhotenství a ty slipky jsem potřebovala. Bez ani ránu kor když šla ven, a teď. Suchá. Neměla bych spíš řešit jak Je tohle možné? Mě to osobně nevadí. Ale četla jsem že tehotny Maj výtoky kvůli tomu z e ten výtok chrání miminko před nějakou infekcí. Ale já žádný výtok nemám tak co ho chrání… No.. Je to divny

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 01.09.18 12:33

Taky jsem měla. Přešlo to až po porodu.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 01.09.18 12:37

Měla jsem to celou dobu, koupila jsem intimky a dalo se to :) holt to k tomu patří… taky to přešlo až po porodu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 12:44
@Anonymní píše:
Dobré dopoledne holky mám takový možná ne moc příjemný dotaz.. od cca 15tt jsem u sebe zaregistrovala hlen není to klasicky výtok je to táhly buď čirý nebo bělavé barvy hlen nesvědi nepali nic. Kontrola byla vždy v pořádku. Ovšem na příští se doktora poptam. A moje otázka zní zda jste některá měla stejný problém je to docela otrávené :nevim:

Měla jsem to tak, někdy míň, někdy víc … Někdy 30-33tt? Nevím teď ze mě vypadl docela kus a letěla jsem na pohotovost, měla jsem strach, jestli to nebyla zadka :D … Vše bylo v pořádku :) doktorka mi vysvětlila, že je ten výtok normální.

ajmy
Povídálka 48 příspěvků 01.09.18 13:06
@Anonymní píše:
Měla jsem to tak, někdy míň, někdy víc … Někdy 30-33tt? Nevím teď ze mě vypadl docela kus a letěla jsem na pohotovost, měla jsem strach, jestli to nebyla zadka :D … Vše bylo v pořádku :) doktorka mi vysvětlila, že je ten výtok normální.

A to ti vypadlo ze zadku? :lol: :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >