Otravný hlen v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 11:29
Otravný hlen v těhotenství

Dobré dopoledne holky mám takový možná ne moc příjemný dotaz.. od cca 15tt jsem u sebe zaregistrovala hlen není to klasicky výtok je to táhly buď čirý nebo bělavé barvy hlen nesvědi nepali nic. Kontrola byla vždy v pořádku. Ovšem na příští se doktora poptam. A moje otázka zní zda jste některá měla stejný problém je to docela otrávené :nevim:

Reakce:
Martha03
Kecalka 481 příspěvků 01.09.18 11:31

Mám to od začátku tehu až doteď 31tt…
Dle doktorky to tak prostě někdo má, takže intimky jsou moji nejlepší kamarádi :D

Enicka
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 01.09.18 11:44

Jsem ve 28tt a mam to taky .Dr.říkal ze to nic není :( Nepříjemné to ale je dost.

Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 01.09.18 12:13

Já třeba jsem stále sucha :nevim: vůbec nejsme mokrá. Jen tak. Já nemusím ani nosit kalhotky a slipove vložky. Já zas přemýšlím, jestli je normalni v tehu nemít výtoky. Ptz u dcery jsme byla mokrá celé těhotenství a ty slipky jsem potřebovala. Bez ani ránu kor když šla ven, a teď. Suchá. Neměla bych spíš řešit jak Je tohle možné? Mě to osobně nevadí. Ale četla jsem že tehotny Maj výtoky kvůli tomu z e ten výtok chrání miminko před nějakou infekcí. Ale já žádný výtok nemám tak co ho chrání… No.. Je to divny

P4ja
Kelišová 6602 příspěvků 01.09.18 12:33

Taky jsem měla. Přešlo to až po porodu.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 01.09.18 12:37

Měla jsem to celou dobu, koupila jsem intimky a dalo se to :) holt to k tomu patří… taky to přešlo až po porodu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 12:44
@Anonymní píše:
Dobré dopoledne holky mám takový možná ne moc příjemný dotaz.. od cca 15tt jsem u sebe zaregistrovala hlen není to klasicky výtok je to táhly buď čirý nebo bělavé barvy hlen nesvědi nepali nic. Kontrola byla vždy v pořádku. Ovšem na příští se doktora poptam. A moje otázka zní zda jste některá měla stejný problém je to docela otrávené :nevim:

Měla jsem to tak, někdy míň, někdy víc … Někdy 30-33tt? Nevím teď ze mě vypadl docela kus a letěla jsem na pohotovost, měla jsem strach, jestli to nebyla zadka :D … Vše bylo v pořádku :) doktorka mi vysvětlila, že je ten výtok normální.

ajmy
Kecalka 115 příspěvků 01.09.18 13:06
@Anonymní píše:
Měla jsem to tak, někdy míň, někdy víc … Někdy 30-33tt? Nevím teď ze mě vypadl docela kus a letěla jsem na pohotovost, měla jsem strach, jestli to nebyla zadka :D … Vše bylo v pořádku :) doktorka mi vysvětlila, že je ten výtok normální.

A to ti vypadlo ze zadku? :lol: :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >