Otravovala jsem ex přítele odpustí mi to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:22
Otravovala jsem ex přítele odpustí mi to?

Po rozchodu jsem mu pořád psala a volala. Až se naštval a ještě všude říkal ať se ode mě lidé konfrontuji. Jeho kamarádi byli na jeho straně. Označil to jako stalking. Ano přehnala jsem to, můžu si za to sama přiznávám. Teď už nejsme skoro rok v kontaktu. Odpustí mi to někdy? Bude se se mnou takový clovek ještě někdy bavit? Má novou přítelkyni mě odstrihl, ale já bych si strašně přála, aby mi to odpustil. Je mi při tom pomyšlení na to šíleně :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12205 příspěvků 09.06.19 12:25

A co zavolat, omluvit se a požádat o odpuštění?

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:26

To už neřeš. Rozešli jste se. Zapracuj na tom, aby ses s tím vyrovnala.

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:28
@divine woman píše:

To pak zas bude řešit, co a jak jí řekl, a nikdy se z toho nevyhrabe. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:28
@divine woman píše:

Já se bojím že jakýkoliv další kontakt by bral jako uháneni… Na to nemam opravdu odvahu :(a ještě by se mi ta jeho vysmala.

Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15050 příspěvků 09.06.19 12:30

Ne, nech ho byt

@divine woman to bych ji zrovna neradila, pokud je to ta z předešlých diskuzí, tak jakýkoli další kontakt by byl bran jako obtěžování

Chytrak
Závislačka 3492 příspěvků 09.06.19 12:31
@divine woman píše:

To neni nejlepsi napad. Kdyz mu bude volat, tak to bude zase povazovat stalking. :nevim: Otazka jestli uz ji nema i zablokovanou. Doporucuji se s tim smirit jak to je a uz ho nekontaktovat. Je maloco odpudivejsiho kdyz se expartnerka nechce smirit a pochopit, ze je definitivni konec a nic uz nebude.

Příspěvek upraven 09.06.19 v 12:32

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:31
@Anonymní píše:
Já se bojím že jakýkoliv další kontakt by bral jako uháneni… Na to nemam opravdu odvahu :(a ještě by se mi ta jeho vysmala.

Ano, můžeš se ztrapnit. Nedělej už nic.

divine woman
Extra třída :D 12205 příspěvků 09.06.19 12:33

Asi máte pravdu. Musí se s tím vyrovnat sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:33
@Chytrak píše:
To neni nejlepsi napad. Kdyz mu bude volat, tak to bude zase povazovat stalking. :nevim: Otazka jestli uz ji nema i zablokovanou. Doporucuji se s tim smirit jak to je a uz ho nekontaktovat. Je maloco odpudivejsiho kdyz se expartnerka nechce smirit a pochopit, ze je definitivni konec a nic uz nebude.Příspěvek upraven 09.06.19 v 12:32

Přesně tak. Jenže mě to nejde se s tím bohužel smířit. Tak moc se kvůli tomu trápím. Nechtěla jsem to dohnat tak daleko, aby mě neměl rád. Říkám si, že třeba čas to vstřebá, ale tomu moc nevěřím.

Malina7
Závislačka 2856 příspěvků 09.06.19 12:39

Už ho neřeš. Buď ráda, že je to Ex. Podle mého, až ho jednou některá kopne do háje, pak rozezná, co je zoufalství z rozchodu, a co je stalking ;) ;). Už se v tom nepatlej, co bylo, to bylo. :hug: :mavam:

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 09.06.19 12:40

Až příliš ti na tom záleží. Rozešli jste se. On má svůj život. Nechej to být. Žij svůj život.

karkarka
Závislačka 3925 příspěvků 09.06.19 12:40

Nekontaktovat, je to zoufale a bral by to, jako že ho uhanis. Musíš za vším udělat tlustou čáru a jít v životě dál. Smiř se s tím, že kamarádi z vás už nikdy nebudou.

Ou
Echt Kelišová 8089 příspěvků 09.06.19 12:45

Vstup do psychotertapie a přestaň ho stalkovat, přestaň se na něj vázat. To že s tebou nechce být v kontaktu je to nejlepší, co pro vás dva může udělat.

Uzavři to v sobě a posuň se dál - a téměř jistě to nezvládneš bez odborné pomoci.

Naprosto nezvládáš ani zdravý vztah k sobě, natož k ostatním - řeš to co nejdřív - třeba jen proto, aby si příští vztah zvládla navázat bez patologie. Nebo alespoň méně patologicky, než ten poslední.

Ou
Echt Kelišová 8089 příspěvků 09.06.19 12:46
@divine woman píše:

Nejlepší rada pro stalkerku, kterou můžeš dát - ještě ji podporuj v otm, aby rozjela další kolo obtěžování. Přesně to totiž hledá, aby ji někdo ospravedlnil, aby se propadla hlouběji do problémů.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama