Otrivelle a ovulační test několik dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 16:58
Otrivelle a ovulační test několik dní

Ahoj,

Mam takový blbý dotaz, ted v sobotu večer jsem si pichla poprvé injekci Otrivelle. Snažit jsme se měli během neděle tak jak nám paní doktorka řekla tak jsme se snažili. Nicméně mám stále pozitivní ovulační test, jsem z toho zmatená jestli ovulace proběhla a my se snažili, mam strach že jsme se netrefil, bt teplota se mi zvedla až dnes. Ale mám strach že ovulace ještě nebyla ty ovu testy mě matou… Máte s tím zkušenost?

Reakce:
Bobby
Extra třída :D 14341 příspěvků 30.07.19 17:01

Ovulační test reaguje na LH. Ty máš v sobě injekci HCG, které je chemicky podobné LH a proto ten test na to reaguje. Na 99% ovulace bude/byla ale test budeš mít silný třeba 10 dni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 17:04

@Bobby děkuji, snad ano, ja jsem z toho byla trochu zmatená. A měla jsem obavy ze jsme se snažili zbytečně. :nevim: když nám řekli že nemáme zbytečně snažit a šetřit spermie na den D :mrgreen:

Bobby
Extra třída :D 14341 příspěvků 30.07.19 17:20
@Anonymní píše:
@Bobby děkuji, snad ano, ja jsem z toho byla trochu zmatená. A měla jsem obavy ze jsme se snažili zbytečně. :nevim: když nám řekli že nemáme zbytečně snažit a šetřit spermie na den D :mrgreen:

Mrkni na diskuze kde holkám ukazuje ovu test těhotenství…na tom jde vidět, že to reaguje..držím pesti

Váš příspěvek
Reklama