Otvírání 23+1 zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lump
Povídálka 41 příspěvků 11.07.18 15:01
Otvírání 23+1 zkušenosti

Ahoj holky.Dnes mě hospitalizovali. :,( začala jsem se otvírat.. Co jsem zaslechla tak 19mm čípek.. Byla jsem stoho tak mimo, že nevím přesně. Čeka mě další vyšetření popřípadě i steh na čípku. Prosím máte.. Měla jste to některá stejně.. Jak to dopadlo? Předešlé dva porody v termínu. Díky :kytka:

Reakce:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 11.07.18 16:46

Zlatíčko,já byla hospitalizována ve 23+2 čípek 0,8 mm,nálevka do V,malá naléhala do porodních cest,udělali steh,já do 31 TT ležela v nemocnici,pak do 36 TT doma,pak jsem dělala vše, včetně umývání oken,malá se narodila 40+2,jo ať ti nasadí 2 x denně utrogestan!!!!!!!A l­ež a věř sobě,miminku!!!! :hug:

Lump
Povídálka 41 příspěvků 11.07.18 17:35
@BB zlaticko píše:
Zlatíčko,já byla hospitalizována ve 23+2 čípek 0,8 mm,nálevka do V,malá naléhala do porodních cest,udělali steh,já do 31 TT ležela v nemocnici,pak do 36 TT doma,pak jsem dělala vše, včetně umývání oken,malá se narodila 40+2,jo ať ti nasadí 2 x denně utrogestan!!!!!!!A l­ež a věř sobě,miminku!!!! :hug:

Děkuju.. Snad vše dobře dopadne :srdce:

geronimo17
Povídálka 49 příspěvků 11.07.18 17:50

@Lump na to prisli na prohlidce nebo jsi mela nejake problemy?

saphire
Kelišová 6608 příspěvků 11.07.18 18:11

@Lump :hug: jejda drž se :hug: :kytka:

Lump
Povídálka 41 příspěvků 11.07.18 19:52
@geronimo17 píše:
@Lump na to prisli na prohlidce nebo jsi mela nejake problemy?

Dnes jsem měla kontrolu.. A tam se to zjistilo.. Zítra mě nejspíš čeká ten zákrok.. Hrozně se bojim

Lump
Povídálka 41 příspěvků 11.07.18 19:54

Jinak žádné problémy.. Občasné tvrdnuti břicha.. To jsem měla i při dcerach.. A ty jsou obě narozené v terminu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >