Outfit na pracovní pohovor

Anonymní
19.6.20 10:11

Outfit na pracovní pohovor

Ahoj, asi za 3 hodiny mě čeká první pracovní pohovor v životě. Na tu práci mám vystudovanou školu i praxi v oboru, podle rozhovoru po telefonu a mailech to vypadá, že mě vezmou. Jedná se o kancelářskou činnost v jednom českém zastoupení švýcarské firmy. Co si vzít na sebe? Kalhoty nosím dole ohrnuté… snad tím neurazím. Tričko…? polokošile nebo sáčko? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2284
19.6.20 10:17

Ohrnute kalhoty a tričko fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
19.6.20 10:18

Tričko Určitě NE a ohrnutné kalhoty taky ne..
nemáš slušné dlouhé kalhoty a košili? nebo úzkou sukni kolem kolen a sako, halenku..
nic přezdobeného (ples to není), ale ani rifle a triko, to fakt Ne, i oblečením se prezentuješ a dáváš najevo, zda o práci stojíš.. a samozřejmě slušné boty (tenisky nechat v botníku ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
19.6.20 10:23

Jestli jseš kalhotová, tak černé, košili a lá pánský look, doplnit sakem. Lodičky u tebe neočekávám, tak snad máš aspoň baleriny.

Upřímně vizáž dělá hodně a někdy v práci zíráme, jak si lidé dovolí přijít na pohovor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.20 10:23

Jsem chlap a je mi 20 :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.20 10:31
@Anonymní píše:

Tak tmave kalhoty a kosily (ne dziny).

Pamatuji si na jedno vyberove rizeni v advokatni kancelari. Vybirali se slecny referentky. Byla jsem v kancelari se sefem, ktery vyberko vedl a na recepci vedly prosklene dvere. Kdyz se poprve podival na slecnu, ktera prisla v tricku s Mickymousem, trictvrtakach a celenkou s usima, tak rekl jen „Tu ne“. Slecna mohla umet 4 svetove jazyky, mohla byt prijemna do kolektivu, ale prvni dojem z obleceni rozhodl.

• Citovat
  • Nahlásit
14145
19.6.20 10:32

Ohrnute kalhoty a triko? To snad ne.
Co třeba společenské kalhoty, nebo sukně a k tomu košile/halenka a sako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14145
19.6.20 10:34
@Anonymní píše:

Tmave kalhoty a košile

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25127
19.6.20 10:34

Vem si košili a kalhoty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
19.6.20 10:37
@Anonymní píše:
:P
Aha

Tak kalhoty a košile. Ideálně černé kalhoty, případně, ale opravdu když bude nejhůř, tak černé džíny. Hlavně neohrnute

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.20 10:50

Tohle je nápln práce,… přemýšlím o černých kalhotech a bílém triku s límečkem… přijde mi to hezky vyvážený a nepřehnaný. Firma je rodinná, hodně přátelský přístup. co myslíte?

Co vás čeká

• vypracovávání nabídek řízeného větrání s rekuperací tepla
  • technická podpora a poradenství zákazníkům
  • komunikace se zákazníky - vyjasňování poptávek, sledování nabídek
  • aktivní spolupráce s kolegy obchodními zástupci
  • Citovat
  • Nahlásit
22847
19.6.20 10:52

A prosím ani kalhoty ve stylu "čekám velkou voduů jak je te´dmezi mladými muži poměrně moderní.

Za mě ideální neutrální office ohoz typu tmavé kahoty (raději ne jeany), decentní košile a ladící kravata. Absolventi v obleku nebo s kravatou po tatínkovi, co se nosila v 80.-90. létech jsou si taky šance notně snižují.

A aby jsi nebyl překvapen č později zklamán. Kvalitné personalista i budoucí nadřízený umí jednat s každým uchazečem jak při pozvání na pohovor, tak při samotném pohovoru stylem, že o tebe mají velký zájem, a že máš pocit, že u práci máš téměř jistou. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
19.6.20 10:57
@Anonymní píše:
Tohle je nápln práce,… přemýšlím o černých kalhotech a bílém triku s límečkem… přijde mi to hezky vyvážený a nepřehnaný. Firma je rodinná, hodně přátelský přístup. co myslíte?

Co vás čeká

• vypracovávání nabídek řízeného větrání s rekuperací tepla
  • technická podpora a poradenství zákazníkům
  • komunikace se zákazníky - vyjasňování poptávek, sledování nabídek
  • aktivní spolupráce s kolegy obchodními zástupci

Stále preferuju košili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
19.6.20 11:05

Tak v Sezimově Ústí se to možná tak nehrotí, ale prostě na pohovor se chodí vždycky trochu líp nastrojený než očekáváš od místních. Aby to nevypadalo, že jdeš náhodou kolem… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10605
19.6.20 11:07

Tezko rict. Ja osobne jsem sla v tom, v cem se citim dobre - v tricku a dzinech. Budouci sef byl chlap, pozice nemela s kontaktem s lidmi nic spolecneho. Chlap sel taky jednou v triku a dzinech, i kdyz to byla pozice „kravataka“. Tak se ho jenom pro jistotu ptali, zda nema problem nosit kosili. Oba nas chteli, a tudiz vzali. Tot moje zkusenost, ale ode me si s oblekanim radit nenechej, ja jsem na oblekani strasny lempl :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama