Ověřená práce z domu?

555_Zuzana_555
20.4.16 12:09

Ověřená práce z domu?

Ahojte maminy :mavam:

Najde se mezi Vámi někdo, kdo provádí práci z domova? Hledala jsem a vyzkoušela už několik firem, ale vždy marně… Bohužel neznám v mém okolí nikoho, kdo by si tímto způsobem přivydělával :nevim: Internet je plný různých nabídek, ale žádná nevypadá důvěryhodně. Ze začátku jsem se i jednou firmou bohužel nechala nachytat a moje blbost mě stála 600,– Kč. :potlesk: Nejde mi o to, že si budu vydělávat závratné částky, spíš mi jde o vyplnění volného času. Proto bych chtěla konkrétní odkaz na firmu s konkrétní zkušeností.

Budu ráda za jakékoli zkušenosti a reakce :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11131
20.4.16 12:24

@555_Zuzana555
dobra prace z domova bud vyzaduje znalosti (ucetnictvi drobnych remeslinku, preklady, doucovani) nebo „fyzickou“ praci (zehleni), nic jineho me nenapada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555_Zuzana_555
20.4.16 12:27

@Ali-Ali : Děkuji za reakci. Sice mám ekonomickou školu, ale účetnictví a tomu podobné věci mě nebaví :,( Ale zaujalo mě to žehlení, o tom slyším poprvé? Žehlení mě na rozdíl od účetnictví baví :mrgreen: Máte nějaký konkrétní typ, popř. znáte někoho, kdo toto nabízí? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11131
20.4.16 12:40

@555_Zuzana555
ja mam slecnu na uklid a hlidani, co i zehli. a par znamych davaji veci na zehleni domu - vetsinou na dohode, treba ze oni dovezou tam, pani pak priveze zpet.
co jsem slysela, tak kolem 150 za hod., ale pani byla fakt vykona, spolehliva a pecliva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8519
20.4.16 12:41
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8604
20.4.16 12:53

Žehlení-známá si při mateřské přivydělává žehlením. Ale vše si zajistila sama. Rozhodila sítě po známých, napsala na facebooku a poprosila o sdílení. Nikdo jí práci nedodává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
21.4.16 21:56

@555_Zuzana555
Dělám z domu, výdělek super (200+/h., ale placeno od výkonu). Práce získána odpovědí na inzerát. Jedná se však o pozici v IT, byť ne velmi odbornou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555_Zuzana_555
21.4.16 22:23

@zvidavajanca Děkuji za reakci. Můžete mi poslat nějaký odkaz na stránky, nebo jiné bližší informace o tomto přivýdělku, prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Marianna Janečkova
22.4.16 10:18
@zvidavajanca píše:
@555_Zuzana555
Dělám z domu, výdělek super (200+/h., ale placeno od výkonu). Práce získána odpovědí na inzerát. Jedná se však o pozici v IT, byť ne velmi odbornou.

taky mám zájem o info prosím

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3711
22.4.16 10:59
@Marianna Janečkova @555_Zuzana555
@Marianna Janečkova píše:
taky mám zájem o info prosím

Info prosím si piště pod inzeráty MLM či jiných(ne)prací ve FB skupinách.

Zároveň pro všechny, co psaly do SZ (prosím dál nepište, více informací jen tak na netu stejně psát nebudu). Jedná se o IT pozici, kterou vykonáváme ve firmě dva. Byla inzerována v klasické inzerci (jobs.cz), takže žádné, že se hledají desítky/stovky pracovníků. Nemyslím si, že by nás chtěli rozšiřovat o dalšího člověka či já nebo kolega končit. Stát se to může, potom stačí sledovat inzerci na výše uvedeném serveru, kde určitě bude pozice vystavěna pokud se nebude hledat jinak.

Btw. Seznam teď hledá pracovníky z domu, stačí kouknout na jejich jobs profil, nebo rovnou sem: http://seznam.jobs.cz/detail/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
22.4.16 11:01

Pokud však míříte do IT (téte vzdělání či praxi), ta vás klidně ráda spojím s naší HR přes LinkedIn, stačí napsat do zprávy, nejlépe s odkazem na vlastní profil a třeba něco vymyslíte. ;)
Otevřené pozice jsou, ale ne zcela z domu, ovšem občasný home office určitě možný je. Ještě dodám, že firma má pobočky v Praze a Brně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555_Zuzana_555
22.4.16 12:47

@zvidavajanca Moc moc děkuji za typ!! Na seznam jsem poslala životopis, tak třeba to klapne. Přesně něco takového jsem hledala, ale asi neumí dobře hledat :zed: Ještě jednou děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3711
22.4.16 13:22

@555_Zuzana555
Pokud neumíš dobře hledat, tak přeju hodně stěstí u Seznamu ;) Minimálně do pohovoru doporučuji na tom zapracovat ;) A na češtině taky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.16 19:56

@555_Zuzana555 pokud umíš trochu německy, u nás na fakturách máš práci jistou. 4 hod denně (po zaškolení HOmeffice).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555_Zuzana_555
22.4.16 20:01

@hudečice Děkuji, ale bohužel jsem se učila jen angličtinu a ruštinu, němčinu vůbec

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat