Ověření fotky na Facebooku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 27.04.18 17:24
Ověření fotky na facebooku ?

Ahojky,

založila jsem si nový profil na FB. Je to muj druhý profil, který jsem chtěla užívat k práci. Ale nechtěla jsem aby to byla stránka spíš prostě muj druhý profil. Email jsem založila nový, na nové tel číslo nechala zaslat sms a nikde netrolila atd…jen vložila pár inzerátu (a tím pár myslím tak 5 max) do bazarku a asi mě někdo nahlásil. Facebbok po mě chtěl foto. Já zaslala svoje reálné foto a zatím se nic neděje…nevíte kolik dní to ověření trvá?

děkuji

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11591 příspěvků 27.04.18 17:27
@Zahradnice Roku píše:
Ahojky,

založila jsem si nový profil na FB. Je to muj druhý profil, který jsem chtěla užívat k práci. Ale nechtěla jsem aby to byla stránka spíš prostě muj druhý profil. Email jsem založila nový, na nové tel číslo nechala zaslat sms a nikde netrolila atd…jen vložila pár inzerátu (a tím pár myslím tak 5 max) do bazarku a asi mě někdo nahlásil. Facebbok po mě chtěl foto. Já zaslala svoje reálné foto a zatím se nic neděje…nevíte kolik dní to ověření trvá?

děkuji

není to divné? Proč chtějí foto? Já mám třeba ikonku, takže nevím, nač by jim nějaké foto bylo.

chs.jasmin
Kelišová 6830 příspěvků 27.04.18 17:31

@Zahradnice Roku Ahoj, to tě nikdo nemusel ani nahlásit. Já založila mamce, nechtěla pod svým jmenem, nahrála jen uvodni fotku - motorku a do dvou dnu byla bloklá, že chtějí číslo její OP - tůůůdle.

:nevim: Tak by mě zajímalo, zda ji muzu udělat nový profil? Vždy je tolik profilů bez fotek :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Noidova manželka otěhotněla s milencem podnikatelem

Modelka Gábina Dvořáková je opět šťastná! Po rozchodu s Václavem Noidem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama