Ověření fotky na Facebooku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 27.04.18 17:24
Ověření fotky na facebooku ?

Ahojky,

založila jsem si nový profil na FB. Je to muj druhý profil, který jsem chtěla užívat k práci. Ale nechtěla jsem aby to byla stránka spíš prostě muj druhý profil. Email jsem založila nový, na nové tel číslo nechala zaslat sms a nikde netrolila atd…jen vložila pár inzerátu (a tím pár myslím tak 5 max) do bazarku a asi mě někdo nahlásil. Facebbok po mě chtěl foto. Já zaslala svoje reálné foto a zatím se nic neděje…nevíte kolik dní to ověření trvá?

děkuji

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12757 příspěvků 27.04.18 17:27
@Zahradnice Roku píše:
Ahojky,

založila jsem si nový profil na FB. Je to muj druhý profil, který jsem chtěla užívat k práci. Ale nechtěla jsem aby to byla stránka spíš prostě muj druhý profil. Email jsem založila nový, na nové tel číslo nechala zaslat sms a nikde netrolila atd…jen vložila pár inzerátu (a tím pár myslím tak 5 max) do bazarku a asi mě někdo nahlásil. Facebbok po mě chtěl foto. Já zaslala svoje reálné foto a zatím se nic neděje…nevíte kolik dní to ověření trvá?

děkuji

není to divné? Proč chtějí foto? Já mám třeba ikonku, takže nevím, nač by jim nějaké foto bylo.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7613 příspěvků 27.04.18 17:31

@Zahradnice Roku Ahoj, to tě nikdo nemusel ani nahlásit. Já založila mamce, nechtěla pod svým jmenem, nahrála jen uvodni fotku - motorku a do dvou dnu byla bloklá, že chtějí číslo její OP - tůůůdle.

:nevim: Tak by mě zajímalo, zda ji muzu udělat nový profil? Vždy je tolik profilů bez fotek :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >