Ovitrelle - 5. den po injekci již není HCG ?

8
21.6.21 22:30

Ovitrelle - 5.den po injekci již není HCG ?

Ahoj holky,

jdu si pro radu/názor Vás zkušenějších. Minulý čtvrtek jsem absolvovala již po druhé injekci ovitrelle v rámci folikulometrie (o Miminko se snažíme více než rok, já vše v pořádku - průchodnost, hormony, ovulace.. přítel má pomalé spermie). Četla jsem, že přítomnost HCG hormonu je v těle ještě cca 10 dní po injekci, tedy způsobuje falešné pozitivní testy. Minule jsem již 10. den měla test negativní, tentokrát jsem se zkusila otestovat 5.den (zajímalo mě, jak dlouho se mi v těle drží). Test mi ale vyšel negativní (nebo teda přijde mi, že tam je duch, ale hoooodne slabý, fakt se musím hodně dobře dívat :D ). Máte s tímto někdo zkušenost, nebo je to špatně? Případně pokud mám takto brzy negativní test, znamená to, že již nemůžu být těhotná, nebo je ještě šance, ale na těhotenský test je ještě moc brzy?

Moc děkuju za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
314
21.6.21 22:57

Me moje doktorka na klinice rekla, ze Ovitrelle působí max 7dnu a to opravdu max, nejčastěji pouze tech 5 dni. Na tehotensky test je jeste opravdu velmi brzy, doporucim az po terminu ms, pokud nebudeš moct vydrzet, tak nejdriv 12dpo. Ja si kdysi taky zbytečně delala testy brzy jednou dokonce 8dpo a bylo bilo (vzdy po Ovitrelle), ted jsem si delala az 12dpo kde byl teprve duch. Hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10158
22.6.21 05:59
@Nikca7 píše:
Me moje doktorka na klinice rekla, ze Ovitrelle působí max 7dnu a to opravdu max, nejčastěji pouze tech 5 dni. Na tehotensky test je jeste opravdu velmi brzy, doporucim az po terminu ms, pokud nebudeš moct vydrzet, tak nejdriv 12dpo. Ja si kdysi taky zbytečně delala testy brzy jednou dokonce 8dpo a bylo bilo (vzdy po Ovitrelle), ted jsem si delala az 12dpo kde byl teprve duch. Hodne stesti

Tak to je tvoje doktorka dost mimo, když tvrdí, že hcg z ovitrelle je v těle max. 7 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
22.6.21 08:33

@karkarka tak to bych nerekla, kdyz je to spickova doktorka, ktera to asi nedela jeden rok. Presne jsem ji rikala, ze 10dpo nekdo psal, ze ma duchy z Ovitrelle, nacez se zasmala a řekla ze to neni mozne, ze to byla uz tehotenska carka, ktera byla zachycena prilis brzy a poté se jednalo o biochemko. Ja jsem si tedy delala asi 3× test pro zajimavost a nikdy na nem nic nebylo. Tudíž za me mluvila pravdu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10158
22.6.21 09:49
@Nikca7 píše:
@karkarka tak to bych nerekla, kdyz je to spickova doktorka, ktera to asi nedela jeden rok. Presne jsem ji rikala, ze 10dpo nekdo psal, ze ma duchy z Ovitrelle, nacez se zasmala a řekla ze to neni mozne, ze to byla uz tehotenska carka, ktera byla zachycena prilis brzy a poté se jednalo o biochemko. Ja jsem si tedy delala asi 3× test pro zajimavost a nikdy na nem nic nebylo. Tudíž za me mluvila pravdu :)

Zkušenosti holek tady mluví jasně. Někdo má z ovitrelle carku i 12 den. I když nedošlo třeba vůbec k transferu embrya, takže těhotenství je vyloučeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat