OVITRELLE 6 dní po injekci

Anonymní
5.8.20 12:55

OVITRELLE 6 dni po injekci

Ahoj holky! Před 6 dni jsem si píchla injekci OVITRELLE. Dle pana doktora test se ma dělat 10 den, ale už to čekání jsem nezvládla… a udělala jsem TT. Mam tam slabou druhou čárku, spis duch,, myslíte si ze je to mimčo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7664
5.8.20 12:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky! Před 6 dni jsem si píchla injekci OVITRELLE. Dle pana doktora test se ma dělat 10 den, ale už to čekání jsem nezvládla… a udělala jsem TT. Mam tam slabou druhou čárku, spis duch,, myslíte si ze je to mimčo?

Ne, je to ovitrelle. To je totiž těhotensky hormon. před 4 dny si měla teprve ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
5.8.20 13:04

Ovitrelle stejně jako Pregnyl vyprchává několik dní, někomu pět, někomu deset i dvanáct, když už nutně musíš testovat tak brzy, tak teď testuj každý den, buď bude tahle čárka sílit a půjde o těhotenství, nebo bude slábnout, až zmizí a jde o Ovitrelle a pak se objeví těhotenská, která bude sílit, nebo tahle zmizí a už se další neobjeví. Jinak řečeno v určitých dnech nikdo neurčí, jestli je pozitivita z injekce, nebo z těhotenství :nevim:
Proto se doporučuje testovat v den vynechané MS, kdy už je chemie z těla pryč a test je buď pozitivní, nebo negativní. Je to takové jednodušší :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
5.8.20 13:48

Ovitrelle klidně i 12 den od aplikace. Vlastní zkušenost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
5.8.20 16:43
@Zlobolka123 píše:
Ovitrelle klidně i 12 den od aplikace. Vlastní zkušenost :nevim:

Taktéž :pankac:
12.den krásný duch, 13.den bílo a 14.den MS :(
Jo a těch nadšených gratulací tady :pocitac: jo, to byly moje naivní začátky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 20:02
@Berry77 píše:
Taktéž :pankac:
12.den krásný duch, 13.den bílo a 14.den MS :(
Jo a těch nadšených gratulací tady :pocitac: jo, to byly moje naivní začátky

Souhlas, já taky měla ovitrelle 12 dní na testu. To pak bylo zklamání, že to nebylo z těhotenství, jak mi tady tvrdily.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama