Reklama

Ovitrelle - bylo vám špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kytickaj
Povídálka 23 příspěvků 26.02.18 12:56
Ovitrelle - bylo vám špatně?

Ahoj chtěla jsem se zeptat na Pregnyl nebo Ovitrelle, zda vám někomu bylo špatně, tedy tím teď myslím jiné příznaky, než co se zde obvykle diskutuje (tedy bolest hlavy, únava, podrážděnost, bolest prsou - s tím se počítá, to je jasné). Já jsem nebrala žádné jiné hormony, jen Ovitrelle před odběrem vajíček (který se mimochodem neuskutečnil, protože jsem Ovitrelle dostala 36 hodin před odběrem a můj prokazatelně dobře se do té doby vyvíjející folikul tam najednou… nebyl, to by se jeden zcvokl, a to přestože v jednom papíru jsem měla napsané od doktora „30 - 32 hodin“ a v druhém „36 hodin“ před odběrem, ale aktuálnější byl ten 36hodinový, tak jsem ho poslechla:-(((( drahá zkušenost…) nicméně k tomu Ovitrelle: bolesti v cévách v nohách a různé takové divné poškubávání v končetinách, což ještě se dalo snést, ale dnes 5. den od podání v noci strašně zle, točení hlavy, nemohla jsem se posadit ani postavit, na omdlení, trvá to trochu i teď následující den. Fakt jsem málem volala záchranku, bydlím na samotě a sama a fakt jsem měla pocit, že „odcházím“. Stalo se to někomu? Je to po Ovitrelle? Takové příznaky totiž v příbalovém letáku nevidím… díky moc za názory

Reklama

Reakce:

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 26.02.18 14:19

Me spatne nebylo :nevim:

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 19.03.18 19:50

Se mnou to hejbe taky celkem slušně..nevolno, návaly a v noci taky točení hlavy..

kytickaj
Povídálka 23 příspěvků 19.03.18 20:54

Děkuju za odpověď. Ještě jsem si uvědomila, že jsem měla bolesti a křeče v žílách. Jestli někdo má podobné zkušenosti, prosím napište mi jak jste to řešily nebo zda je to nebezpečné? Dr. v CAR o tom prý nikdy neslyšel… Děkuju

Payus
Kecalka 101 příspěvků 28.08.18 08:09

@kytickaj ahoj, mam to jako ty. Prvnich pet dni po aplikaci jsem ok…ale od 6 dne zvracim, mam strevni potize, motani hlavy, obcas mam uplne „svetlusky“ pred ocima.. Vzdy si rikam, ze treba uz…a pak nic. Ja jsem asi dost citliva na ty hormony, o clostiku ani nemluvim, to jsem byla fyzicky ok ale psychycky?- no hruza..

Freesia
Kecalka 270 příspěvků 28.08.18 10:12

Ahoj, mně špatně po Ovitrelle bylo, asi tak dvě hodiny po píchnutí. Začalo mi být špatně od žaludku a tak nějak celkově jsem se necítila, že jsem radši šla spát. Ráno už OK.

Příspěvek upraven 28.08.18 v 10:14

Freesia
Kecalka 270 příspěvků 28.08.18 10:13

Pardon, 2×.

misicka455
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 16.09.18 01:24

Mám to stejný , píchla jsem si to v osm a před chvilkou jsem myslela, že volám záchranku. Břicho v pohodě , ale je mi zle od žaludku , že budu asi každou chvilku zvracet a točí se mi hlava a je na omdlení. Jak na potvoru jsem dneska sama doma -( spala jsem asi hodinu a stav stejný. Takže zkusím ještě vydržet než se pustím do spitálu :-(

misicka455
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 17.09.18 07:09

Tak injekce poddána v sobotu večer , dneska pondělí a ještě se úplně necitím ok. Jdu na odběry vajíček tak uvidíme jak to zvládnu .

sonci82
Ukecaná baba ;) 2210 příspěvků 12.10.18 21:06

@misicka455 Míšo?? Snažíš se o další? ;) Já byla taky na odběru nedávno a Ovitrelle mi nic nedělal.

misicka455
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.10.18 08:48

@sonci82 jo jo , s přítel nemá děti tak jsme si řekli , že to zkusíme , ale bohužel nemáme jinou šanci než IVF díky mě :-'( a rh faktoru . Ale bhužel se nedaří :-/ po ivf jsem dostala docela drsný hyperstimulační syndrom takže se zpět nic nezavadělo. Máme pouze jedno v mražáku a zavádět se bude v listopadu. Takže šance malá a do ivf už mě nikdo nedostane :-( no tak jsme to aspoň zkusily .

Tak at se vám zadaří :-)))

sonci82
Ukecaná baba ;) 2210 příspěvků 13.10.18 09:50

@misicka455 jejda a Ondru s Verčou máš normálně s bývalým?
My taky chceme no,první IVF nevyšlo,druhé taky ne,vždy nám zbylo jen 1 embryo a do mrazáku nic. Teď jsme podstoupili třetí v jiném CARu a mám momentálně 2 v sobě a 3 v mrazáku mame,takže úspěšnost mnohem větší. Tak uvidíme. V pátek mám testovat.

misicka455
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.10.18 13:27

@sonci82 jj mám je normálně , nemám problém otěhotnět , ale musel by partner být RH - což opět přítel není . Takže to musíme prohnat trochu přes genetiku.

Jé tak to se určitě ted už zadaří :-)) budu držet palečky.
Já mám bohužel opět velkého rizika toho hyperstimulačního syndromu tak do dalšího ivf už nechci . Tak uvidíme zda to jediné co nám zbylo se zadří .

sonci82
Ukecaná baba ;) 2210 příspěvků 13.10.18 15:24

@misicka455 tak třeba to bude ten správný bojovník,držím moc palce ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >