Ovitrelle - bylo vám špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kytickaj
Povídálka 23 příspěvků 26.02.18 12:56
Ovitrelle - bylo vám špatně?

Ahoj chtěla jsem se zeptat na Pregnyl nebo Ovitrelle, zda vám někomu bylo špatně, tedy tím teď myslím jiné příznaky, než co se zde obvykle diskutuje (tedy bolest hlavy, únava, podrážděnost, bolest prsou - s tím se počítá, to je jasné). Já jsem nebrala žádné jiné hormony, jen Ovitrelle před odběrem vajíček (který se mimochodem neuskutečnil, protože jsem Ovitrelle dostala 36 hodin před odběrem a můj prokazatelně dobře se do té doby vyvíjející folikul tam najednou… nebyl, to by se jeden zcvokl, a to přestože v jednom papíru jsem měla napsané od doktora „30 - 32 hodin“ a v druhém „36 hodin“ před odběrem, ale aktuálnější byl ten 36hodinový, tak jsem ho poslechla:-(((( drahá zkušenost…) nicméně k tomu Ovitrelle: bolesti v cévách v nohách a různé takové divné poškubávání v končetinách, což ještě se dalo snést, ale dnes 5. den od podání v noci strašně zle, točení hlavy, nemohla jsem se posadit ani postavit, na omdlení, trvá to trochu i teď následující den. Fakt jsem málem volala záchranku, bydlím na samotě a sama a fakt jsem měla pocit, že „odcházím“. Stalo se to někomu? Je to po Ovitrelle? Takové příznaky totiž v příbalovém letáku nevidím… díky moc za názory

Reklama

Reakce:

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 26.02.18 14:19

Me spatne nebylo :nevim:

plenkovedorty
Kecalka 149 příspěvků 19.03.18 19:50

Se mnou to hejbe taky celkem slušně..nevolno, návaly a v noci taky točení hlavy..

kytickaj
Povídálka 23 příspěvků 19.03.18 20:54

Děkuju za odpověď. Ještě jsem si uvědomila, že jsem měla bolesti a křeče v žílách. Jestli někdo má podobné zkušenosti, prosím napište mi jak jste to řešily nebo zda je to nebezpečné? Dr. v CAR o tom prý nikdy neslyšel… Děkuju

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Šabatová dostala Řád čestné legie za uprchlíky a menšiny. „Fraška,“ bouří se lidé

Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama