Ovitrelle - bylo vám špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kytickaj
Povídálka 23 příspěvků 26.02.18 12:56
Ovitrelle - bylo vám špatně?

Ahoj chtěla jsem se zeptat na Pregnyl nebo Ovitrelle, zda vám někomu bylo špatně, tedy tím teď myslím jiné příznaky, než co se zde obvykle diskutuje (tedy bolest hlavy, únava, podrážděnost, bolest prsou - s tím se počítá, to je jasné). Já jsem nebrala žádné jiné hormony, jen Ovitrelle před odběrem vajíček (který se mimochodem neuskutečnil, protože jsem Ovitrelle dostala 36 hodin před odběrem a můj prokazatelně dobře se do té doby vyvíjející folikul tam najednou… nebyl, to by se jeden zcvokl, a to přestože v jednom papíru jsem měla napsané od doktora „30 - 32 hodin“ a v druhém „36 hodin“ před odběrem, ale aktuálnější byl ten 36hodinový, tak jsem ho poslechla:-(((( drahá zkušenost…) nicméně k tomu Ovitrelle: bolesti v cévách v nohách a různé takové divné poškubávání v končetinách, což ještě se dalo snést, ale dnes 5. den od podání v noci strašně zle, točení hlavy, nemohla jsem se posadit ani postavit, na omdlení, trvá to trochu i teď následující den. Fakt jsem málem volala záchranku, bydlím na samotě a sama a fakt jsem měla pocit, že „odcházím“. Stalo se to někomu? Je to po Ovitrelle? Takové příznaky totiž v příbalovém letáku nevidím… díky moc za názory

Reklama

Reakce:

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 26.02.18 14:19

Me spatne nebylo :nevim:

plenkovedorty
Kecalka 217 příspěvků 19.03.18 19:50

Se mnou to hejbe taky celkem slušně..nevolno, návaly a v noci taky točení hlavy..

kytickaj
Povídálka 23 příspěvků 19.03.18 20:54

Děkuju za odpověď. Ještě jsem si uvědomila, že jsem měla bolesti a křeče v žílách. Jestli někdo má podobné zkušenosti, prosím napište mi jak jste to řešily nebo zda je to nebezpečné? Dr. v CAR o tom prý nikdy neslyšel… Děkuju

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama