Ovitrelle dlouhodobě duch testováno od 9. dne

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikcaŠin.
Povídálka 15 příspěvků 07.01.19 13:57
Ovitrelle dlouhodobe duch testovano od 9 dne

Ahojte damy, zajimaji mne vase zkusenosti ohledne ovitrelle a hlavne toho, cose tyce delani teh. testu, kdy mocit chodite casto v noci. Na fotce se zamerte na posledni 2 testy s napisem 11. Prvni kde je lehce slabsi carka, je delany hned rano (po mocicim maratonu v noci) druhy posledni je delany dopoledne ale po 4 hodinach kdy jsem zatinala mechyr. Ma otazka zni, muze ovitrelle silit? A nebo sileni muze zpusobovat prodleva moceni… A samozdrejmne berme v potaz tehotenstvi… Kezby :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: diky za zkusenosti :palec:

Reakce:
Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 07.01.19 14:13

Ahoj.. mě ovitrelle vymizel uplně až asi 13 den. někdy byla čárka silnější a někdy slabší. A ano, záleží na koncentraci moči. Musíš ještě vydržet alepson 2 dny aby ses mohla na 90% spolehnout.. chápu, že je ta netrpělivost hrozná a držím palečky :srdce: :srdce: :srdce:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 07.01.19 14:17

tady je moje stará fotka.. poslední spodní test je 12den Ovitrelle

NikcaŠin.
Povídálka 15 příspěvků 07.01.19 14:18

Diky za zkusenost, snazim se na to neupinat, ale po te dobe uz se vazne modlim. :)

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 07.01.19 14:20

@NikcaŠin. já tě chápu a veřím, že se nato nedá nemyslet :) ale držím palečky a dej určitě pak vědět

NikcaŠin.
Povídálka 15 příspěvků 07.01.19 14:22

Dam urcite vedet… A diky :blush:

Venesí
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 07.01.19 14:25

Hezky sílí :) u nás ve skupince snažilek měly některé holky silnější čárky odpoledne a večer než ráno z ranni moči.. vypadá to slibně, držím palce :mavam:

NikcaŠin.
Povídálka 15 příspěvků 07.01.19 14:42

Super, come on s pozitivnimi zpravami :right_facing_fist: :joy: :heart:️

NikcaŠin.
Povídálka 15 příspěvků 09.01.19 12:25

Carky mi siliii byla bych v 4+5 na gynde doktor na ultrazvuju ale vuuubec nic nevidel :disappointed_re­lieved: :disappointed_re­lieved:

NikcaŠin.
Povídálka 15 příspěvků 09.01.19 12:51

Fotku je treba rozkliknout. Dole je nejsylnejsi test co takhle nejde videt

NikcaŠin.
Povídálka 15 příspěvků 16.01.19 13:23

5 tt. Pry mi jeste gratulovat nebude, ze s eobcas stava je plod ve vacku nnei. Stalo se to nekomu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >