Reklama

Ovládáte někdo tarot? Dcera odmítá stravu, hubne a slábne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 21:47
ovládáte někdo tarot?dcera odmítá stravu, hubne a slábne

Ahojky jdu si pro radu, je tady prosím vás někdo, kdo by mi byl ochoten nahlednout do tarotu, nebo rozpohybovat kyvadélko? sedmiletá dcera mi přestala jíst. u jidla prosedí i pul hodiny a nesní ani půl rohliku. na nic nemá chut, zhubla mi dvě kyla, je to jen kost a kuže. nikdy nebyla velký jedlík, ale momentálně už to je neunosné. začalo to na dovolene, ze které jsme se vrátili v nedeli a od te doby si připadám že krmím ptáčátko. v aute mi kolabuje a nezvládne jít pěšky ani menší trasy. Padají jí vlasy. z jídla ji natahuje a dusi se z něj, dnes jsme byli u lekáře a má podváhu dvě kila. vzal ji krev, ale vysledky budou az v pátek, zatím dostala sirup na podporu chuti k jídlu. zkoušela jsem sama vyložit karty, ale jakmile se jedna o člena rodiny, jsem v koncích a nesoustředim se. Prosím, kdyby z váz někdo byl tak hodný, a kouknul, co s ní muže být, budu moc vděčná. Děkuji Moc

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 21:53
@Anonymní píše:
Ahojky jdu si pro radu, je tady prosím vás někdo, kdo by mi byl ochoten nahlednout do tarotu, nebo rozpohybovat kyvadélko? sedmiletá dcera mi přestala jíst. u jidla prosedí i pul hodiny a nesní ani půl rohliku. na nic nemá chut, zhubla mi dvě kyla, je to jen kost a kuže. nikdy nebyla velký jedlík, ale momentálně už to je neunosné. začalo to na dovolene, ze které jsme se vrátili v nedeli a od te doby si připadám že krmím ptáčátko. v aute mi kolabuje a nezvládne jít pěšky ani menší trasy. Padají jí vlasy. z jídla ji natahuje a dusi se z něj, dnes jsme byli u lekáře a má podváhu dvě kila. vzal ji krev, ale vysledky budou az v pátek, zatím dostala sirup na podporu chuti k jídlu. zkoušela jsem sama vyložit karty, ale jakmile se jedna o člena rodiny, jsem v koncích a nesoustředim se. Prosím, kdyby z váz někdo byl tak hodný, a kouknul, co s ní muže být, budu moc vděčná. Děkuji Moc

Běž s ní k psychologovi, bože v takovým maléru a ty se chceš spoléhat na karty… důležité je kompletní vyšetření a psycholog

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 21:54

Jak to dlouho trvá že už jí padají vlasy, to je snad blbý vtip

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 08.08.18 21:54

8o Už bych s ní byl na pohotovosti, ať si jí tam nechaj.
Teda pokud nejsi fake :cert:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 21:57

Taky tohle nechápu pokud je to pravda, co jste za matku že to necháte dojít tak daleko ani se mi tomu nechce věřit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 21:57
@Lamátko píše:
Běž s ní k psychologovi, bože v takovým maléru a ty se chceš spoléhat na karty… důležité je kompletní vyšetření a psycholog

zatím čekám na výsledky krve. k čemu mi bude psycholog, když to třeba nemá s psychikou nic společného? až uvidim že je třeba jit k psychologovi je jasne, že to bude první vec kterou udělam. tady aby se bal člověk na neco zeptat. ale jo, možná má depresi, že se musela vrátit z dovolené… :-D

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.08.18 21:59

Takže ona nejí od neděle a už teď má dvě kila podváhy a padají jí vlasy? Jsi troll.

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 2902 příspěvků 08.08.18 22:02

Měl by vás vidět odborník obě. Dceru, protože má vážný problém s příjmem potravy a tebe, protože jí chceš léčit kyvadlem, to snad ani není možné :nevim:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 22:02
@Anonymní píše:
zatím čekám na výsledky krve. k čemu mi bude psycholog, když to třeba nemá s psychikou nic společného? až uvidim že je třeba jit k psychologovi je jasne, že to bude první vec kterou udělam. tady aby se bal člověk na neco zeptat. ale jo, možná má depresi, že se musela vrátit z dovolené… :-D

Jako promiň ale jaktože už jí padají vlasy? To je pak tedy dlouhodobý problém přeci, tak se pak nediv, co jsem ti napsala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 22:02

@enyf nejsem trol, evidentne jsem si sebou nebrala váhu na dovolenou ne? a pokud umíš číst, psala jsem, že to začalo na dovolene, ne v ponděli.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 08.08.18 22:03

Tak pokud jí od neděle méně ebo skoro nic nemůže to vést k padání vlasů. Pokud by byla i dehydrovaná rovnou si jí nechají na dětském oddělení. Takže spíš než kyvadélko tak mokrej hadr na hlavu, protože tarot hlásí kartu blázna.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 22:04

Prosimtě jako nezlob se na mě, já na karty celkem věřím, ale v tomto případě ptát se karet mi přijde fakt uhozený

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 22:05

@Celina nikde jsem nenapsala, že ji chci lečít kyvadlem, ani proutkem ani jinou věcí!!!! jen jsem chtěla poradit, čím by to mohlo byt.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 22:06

@Lamátko a proč jako? když čekám na výsledky krve, tak co mi asi tak zbyva jineho? :,(

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 22:07

Tak hlavně ti doktoři ti poradí a né karty, počkej na výsledky krve a uvidíš, netrápí jí něco? Tak zkus uvařit co má ráda

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama