Ovlivní pálení žáhy antikoncepci

Anonymní
11.8.20 20:50

Ovlivní pálení žáhy antikoncepci

Pěkný večer, pálí mě žáha a vzala jsem si antikoncepci. Naruší to její vstřebání?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
11.8.20 20:55

Nikde se nepíše že ano, takže předpokládám že neovlivní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
11.8.20 21:17

Ne, fakt ne, neboj. :D jak by sis to představovala? Že by ji šťávy vyplavily nahoru? Tož by pak zase spadla dolu. :palec: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 22:37
@Kamkam píše:
Ne, fakt ne, neboj. :D jak by sis to představovala? Že by ji šťávy vyplavily nahoru? Tož by pak zase spadla dolu. :palec: :D

Nevím, třeba že by ji šťávy začaly rozpouštět dříve a něco by se pokazilo… :D fakt nevím, na netu o tom nic není. Nojo, ach ta moje opatrnost :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 11:17

@Kamkam Tak teď nevím, začala jsem mít takový ten táhlý výtok jako při ovulaci… Nemůžu ovulovat?

• Citovat
  • Nahlásit
182
12.8.20 15:51

Stali se mi to podobné minulý měsíc. Tady se něco podobného rozebírá v diskuzi
https://www.emimino.cz/…epce-151284/

Pokud umíš dobře anglicky, tady je to perfektně vysvětlené https://www.lifeissues.org/…eptive-pill/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
12.8.20 17:40
@Anonymní píše:
@Kamkam Tak teď nevím, začala jsem mít takový ten táhlý výtok jako při ovulaci… Nemůžu ovulovat?

A jak moc jsi z toho nervózní? :) že by sis to vsugerovala? I kdyby ji rozpustili šťávy dřív, tak to tam doputuje. A trvá než se rozpustí na ty účinný látky. Často jsem někde četla nebo slyšela, že když zvracíš do 4 hodin po užití, je to jako bys tu pilulku nevzala… Takže teoreticky trvá 4 hodiny než se plně rozpustí. Tak i kdyby ji ty šťávy několik minut „zdržely“, nemělo by se nic stát. :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
12.8.20 21:19

Mmch, takhle rychle by ovulace ani nenaskocila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama