Ovlivňuje mykóza menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.03.18 14:39
ovlivňuje mykóza menstruaci?

Dobrý den, nemáte nějaké zkušenosti s tím, jestli mykóza ovlivňuje menstruaci? Vždy ji mám tak 4-5dní, je celkem silná, cyklus pravidelný… teď mám mykózu a zároveň i MS. Menstruace je úplně jiná, krev je spíše tmavě hnědá, dělají se žmolky a celková konzistence je spíše hlenovitá, průhledná, občas tmavá krev. Zkrátka pravý opak toho co mám jindy. Nevíte, jestli to může být z té mykózy? Celkem mě to vyděsilo. MS mám teď třetí den a špiním opravdu jen minimálně. Prosím o anonym, je to pro mě citlivé téma. :oops:

Reklama

Reakce:

jancabr
Kecalka 146 příspěvků 29 inzerátů 22.03.18 14:58

Pokud máš na mykózu nějaké léky, tak to ovlivňují ony barvu a konzistenci. Jen se ti mykóza bude trochu hůř léčit, když ty léky „vytékají“ díky krvi.

Anonymní  22.03.18 15:08

Prosím anonymně, pro mě citlivě, nebo smazat. Mě mykóza zásadně menstruci měni, někdy i odsouvá, kamarádce totéž, bez ohledu na to, jestli mykózu něčím zálečuji, nebo ne. Mívám ji častěji, tak jsem naschvál několikrát zkusila, jaké to bude bez léků a je to stejně rozhozené, jako s nimi. Ono to nemusí být primárně o té mykóze, ale můžeš mít oslabenější zdraví, které s něčím bojuje/je v nerovnováze a ta mykóza je jen projevem toho stavu, spolčně s rozhozenou menstruací, tedy to je můj názor a nikomu ho nenutím.

Anonymní  22.03.18 15:22

@jancabr léky neberu, ty budu brát až po MS.
Anonymní : děkuju za odpověď, jsem ráda, že v tom nejsem sama.

Verun83
Echt Kelišová 7831 příspěvků 65 inzerátů 23.03.18 06:20

Ano, muze to mit vliv. Osobni zkusenost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama