Ovlivňuje mykóza menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.03.18 14:39
ovlivňuje mykóza menstruaci?

Dobrý den, nemáte nějaké zkušenosti s tím, jestli mykóza ovlivňuje menstruaci? Vždy ji mám tak 4-5dní, je celkem silná, cyklus pravidelný… teď mám mykózu a zároveň i MS. Menstruace je úplně jiná, krev je spíše tmavě hnědá, dělají se žmolky a celková konzistence je spíše hlenovitá, průhledná, občas tmavá krev. Zkrátka pravý opak toho co mám jindy. Nevíte, jestli to může být z té mykózy? Celkem mě to vyděsilo. MS mám teď třetí den a špiním opravdu jen minimálně. Prosím o anonym, je to pro mě citlivé téma. :oops:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinejancabr
Kecalka 233 příspěvků 28 inzerátů 22.03.18 14:58

Pokud máš na mykózu nějaké léky, tak to ovlivňují ony barvu a konzistenci. Jen se ti mykóza bude trochu hůř léčit, když ty léky „vytékají“ díky krvi.

Anonymní  22.03.18 15:08

Prosím anonymně, pro mě citlivě, nebo smazat. Mě mykóza zásadně menstruci měni, někdy i odsouvá, kamarádce totéž, bez ohledu na to, jestli mykózu něčím zálečuji, nebo ne. Mívám ji častěji, tak jsem naschvál několikrát zkusila, jaké to bude bez léků a je to stejně rozhozené, jako s nimi. Ono to nemusí být primárně o té mykóze, ale můžeš mít oslabenější zdraví, které s něčím bojuje/je v nerovnováze a ta mykóza je jen projevem toho stavu, spolčně s rozhozenou menstruací, tedy to je můj názor a nikomu ho nenutím.

Anonymní  22.03.18 15:22

@jancabr léky neberu, ty budu brát až po MS.
Anonymní : děkuju za odpověď, jsem ráda, že v tom nejsem sama.

Verun83
Echt Kelišová 8244 příspěvků 33 inzerátů 23.03.18 06:20

Ano, muze to mit vliv. Osobni zkusenost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama