Ovoce na dětskou oslavu

627
26.6.20 08:39

Ovoce na dětskou oslavu

Ahoj, nemáte někdo prosím tip, jak hezky a nápadité připravit ovoce na oslavu do školky? Aby to nebyla jen nevzhledná hromada. Mám to za úkol, ale absolutně mě nic nenapadá… Moc děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13101
26.6.20 08:44

Jedině ozdobně vykrájet.
Napíchat na párátka by nemuselo být bezpečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
26.6.20 08:46

@bibi2233 Napichat na spejli jako spiz. Bude to i hygienictejsi, nez kdyz se v tom kazdy hrabe a pak zustanou jen rozblemcane zbytky. Misto spejli by byla mozna i lepsi napichovatka na jednohubky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
26.6.20 08:50

A co takhle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61663
26.6.20 08:56

https://cz.pinterest.com/search/pins/?…[]=fruit%7Cautocomplete%7C4&term_meta[]=kids%7Cautocomplete%7C4&term_meta[]=party%7Cautocomplete%7C4&term_meta[]=snacks%7Cautocomplete%7C4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 08:57

Jo, spizy jsou šik. Normalne pouzivame spejle i ve skolce, mozna jeste lepsi by byly pulspejle, aby nebyly jednotlive porce tak velke a dalo se to dobre stahovat. A napichat je treba do pulky maleho melouna.
Na Googlu bude urcite hromada obrazku s party fruit ideas.

Nakonec dobrou sluzbu udelaji i kousky ovoce naskladane podle druhu na mise. I to vypada dobre. To nemusis nutne vytvaret housenky z mrkve. A teda osobne mam radsi, kdyz to neni moc osahane. Nacancany spiz bych si nedala, kdyz si predstavim ty cizi ruce, jak s kazdym tim kusem manipulujou. Ale to deti neresi, ze jo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5285
26.6.20 09:07

Tyjo ty kornoutky jsou super nápad :palec: Já jsem kdysi hledala inspiraci i na stránkách, kde se dají objednat ovocné kytice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
26.6.20 09:17

@Michelle_M Mozna se do nich taky pustim na oslavu pro dospele. Daji se koupit i placate kornoutky, ktere stoji. A kdyby se vnitrek vylil cokoladou, tak ani nenavlhnou. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
26.6.20 10:48

Moc děkuji za super tipy!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 14:51

Taky bych dala na párátka a položit.

• Já jsem kdysi zdobila jahody v čokoládě, dá se udělat např. očička.
  • Z melounu nakrájet menší trojuhelníčky.
  • Třešně bych pověsila na nějaký závěs/větvičky ve váze.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama