Ovu test a sex v pondělí večer

57
26.5.17 19:09

Ovu test a sex v pondělí večer

Ahoj. Dnes kolem 11.rano mi vysel takto ovu test. Vcera nevim, jaky byl a predtim byl negativni. Kdyz budu mit sex v pondeli vecir - kolem 5., je nejaka pravdepodobnost k otehu? Dnes me zacalo bole trochu bricho. Prsa jeste ne. Jsem 12. dc a mivam MS ted vetsinou po 26, ale i 28 dnech.. :,( Aspon malilinka nadeje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6258
26.5.17 19:10

Myslím že už bude pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
26.5.17 19:24

Já si právě myslím, že v pohodě - řeknu vám, jak to bylo u mě - v neděli jsem měla pozitivní ovu test (ne úplně, kontrolní byla trochu slabší, ale brala jsem to jako pozitivní), v pondělí už úplně negativní a sex byl aaaž ve středu večer - a výsledek? Teď má skoro 9 měsíců :srdce: Takže já myslím, že to klidně vyjít může, držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
26.5.17 19:44

Rekla bych, ze poz. jeste neni. Zkusila bych udelat jeste jeden zitra. Pokud bude slabsi nez ten dnesni, tak v PO uz bude pozde. Pokud bude pozitivni, tak PO je akorat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
26.5.17 20:14
@Pety2 píše:
Já si právě myslím, že v pohodě - řeknu vám, jak to bylo u mě - v neděli jsem měla pozitivní ovu test (ne úplně, kontrolní byla trochu slabší, ale brala jsem to jako pozitivní), v pondělí už úplně negativní a sex byl aaaž ve středu večer - a výsledek? Teď má skoro 9 měsíců :srdce: Takže já myslím, že to klidně vyjít může, držím palce.

Dobry vecer! Strasne jste mi zvedla naladu. Partner je na sluzebce a uvidime se az v 5 vecer v to pondeli! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
26.5.17 20:15
@Alexandraf píše:
Rekla bych, ze poz. jeste neni. Zkusila bych udelat jeste jeden zitra. Pokud bude slabsi nez ten dnesni, tak v PO uz bude pozde. Pokud bude pozitivni, tak PO je akorat :palec:

Poslu zitra foto. Ok. Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
26.5.17 20:19

@Emma27 zitra budu nakoukavat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.17 21:28

Ja bych flintu do zita nehazela, za pozitivni test se prece povazuje az ten opravdu posledni z pozitivnich a nikde neni psano, ze nebudes mit pozitivni test jeste i zitra.

• Nahlásit
  • Citovat
57
27.5.17 11:04

Posilam dnesni foto

Hmmm. Takze jsem to tezce prosvihla. :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( Boli me stale podbrisek a jsem nafoukla. Ale testy asi nelzou. :,( :,( :,( :,( Zase dalsi cyklus… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
27.5.17 11:34

@Emma27 to je mi lito :hug: ale PO uz bude nejspis pozde :,( ale urcite to zkuste, zazraky se deji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6258
27.5.17 12:01

Od pozitivniho testu nastava ovulace za cca 36 hodin a vajicko je oplodnenischopne max 24 hodin. v pondeli to pro jistotu zkuste, ale vidim to spis na pristi mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
27.5.17 12:35

Ahoj snazilky a maminky, chci se zepatat..vyznate se nektera v Bt grafech a teplotach? ja merim prvni mesic a vuuubec se v tom nevyznam. muzete mi poradit prosim..
Merim od 5dc kdy teplota byla 36.6 6dc 36.5 7dc 37.7 8dc 36.5 9 dc 36.4 10 dc 36.6 11 dc 36.5 12 dc 36.6 13 dc 36.3 a 14 dc tj dnes 36.5 vubec to nechapu a uz vubec nevim kdy by mohla byt ovu…cyklus mam ted tak vselijak jen mam pocit ze to vypada na anovulacni ze. dekuji radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
27.5.17 13:30

Nasla jsem jeste toto. Budu proste doufat. Stale me boli bricho. A treba nastane v nedeli. Chjo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
27.5.17 13:47

@Emma27 jestli nemyslela spermie, ze si na vajicko pockaji… :think:
Jinak ovulace nastava za 24 az 36 hodin po poz.ovu testu a vajicko je schopno oplozeni max.24 hodin.
Takze v PO vecer je fakt asi pozde. Ale prece se nic nedeje, hura do dalsiho snazeni :palec: drzim palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
28.5.17 13:38

Dnes mi to nedalo a jeste jsem zkusila. :nevim: Treba se stane ZAZRAK nebo proste jindy. :? Prijde mi o neco tmavsi, jak ten vcerejsi. Bricho porad boli a prsa zatim nic. Ty me hned po ovu zacinaji bolet. Divny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama