Ovulační test – jak z něj správně odhadnout výsledek?

Anonymní
9.5.20 20:05

Ovu test, můžete mi poradit?

Dobrý večer, začínám s ovulacnimi testy, tak se omlouvám, ale jsem z toho jelen. Někde píšou, že stačí, aby čárka byla, i slabá. Někde, že zase musí být stejně silná. Jak to tedy je? MS bych měla dostat za 3 dny, ale mám hrozně nepravidelný cyklus. Moc dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7187
9.5.20 20:16

Proč začínáš s ovulačním testem 3 dny před menstruaci?? A slabá čárka nestačí. Musí být silnější než kontrolní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 20:17

Sleduješ těhotenství podle ovulačního testu? Čárka musí být stejná nebo silnější..

• Nahlásit
  • Citovat
3035
9.5.20 20:19

Test mas negativni. A vazne nestaci jaka koliv carka. Ovulacni test meri LH hormon v tele, ktery mas v tele neustale. Ovulace nastava kdyz se ti jednou za cyklus nahromadi LH hormonu tolik, ze praskonou folikule ve kterych jsou vajicka ktera se muzou oplodnit. Takze, na ovulacnim testu mas carku porad. Ale jen jednou za cyklus vetsinou cca 10-17 DC(dne cyklu) budes mit na testu 2 stejne silne carky, neprehlidnutelne. To znamena ovulace. Doufam ze jsem ti poradila a vysvetlila ti to tak ze to chapes. Jinak mas internet, tak si dej do googlu pozitivni ovulacni test a budes mit jasno. Preju ti at se brzy povede. :kytka: Kačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1056
9.5.20 20:51

Nene opravdu nestačí takhle slabá čárka. Musí být obě stejně silné ;). Něco jako ukázkový, pozitivní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 18:48

Ovu test - 15dc (cyklus 28 dni)

Ahoj vsem, testuji prvni dny, merim bazalni teplotu prvni mesic, dle bt ovu jeste neprobehla, jsem 15dc cyklus mam 28 dni po vysazeni ha. Prosim o kontrolu zda je test pozitivni ci neni? Zapisuji do grafu abych mela prehled, snazime se. ;) test je od Medpharmy, 5dc mi vysel zcela neplatny, pote hned ten den vysel negativne, slaba carka a dalsi den 12dc take jen slaba carka. Dnes jsem mela cervinalmi hlen tzv.“ eggwhite” dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.5.20 19:54

*cervikalni :D

• Nahlásit
  • Citovat
3035
12.5.20 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, testuji prvni dny, merim bazalni teplotu prvni mesic, dle bt ovu jeste neprobehla, jsem 15dc cyklus mam 28 dni po vysazeni ha. Prosim o kontrolu zda je test pozitivni ci neni? Zapisuji do grafu abych mela prehled, snazime se. ;) test je od Medpharmy, 5dc mi vysel zcela neplatny, pote hned ten den vysel negativne, slaba carka a dalsi den 12dc take jen slaba carka. Dnes jsem mela cervinalmi hlen tzv.“ eggwhite” dekuji :kytka:

Test negativni. Precti si ostatni prispevky co jsou tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 11:05

Ahoj,
Chtěla bych také poprosit o názor, co si myslíte o testu. Četla jsem diskuze a vím, že čárka musí být stejně silná nebo silnější, ale u tohoto testu mi ta kontrolní čárka přijde divná. Mám si udělat jiný test?
Také vím, že mám syndrom polycystických ovarii, takže je možné, že ovulace nepřijde. Ale mám divné tlaky v prsou, které jsem předchozí měsíce necítila. Dle doktorky to mám nepravidelné a někdy ovulaci mám a někdy ne.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama