Ovu test po revizi

140
4.8.15 20:52

Ovu test po revizi

Ahoj, potřebovala bych menší radu :)
jsem necelý měsíc po samovolném potratu ( 5 tt) a 10 dní po revizi. Bylo mi řečeno že zůstal gestační váček u děožního hrdla. Při propuštění z nemocnice mi nezakázali ani další otehotnění ani nedoporučili být bez sexu. prý jak se budu cítit..
Těhu test mi po potratu hned slábnul a během pár dnů byl negativní
A ted k tomu dotazu :oops: Dělám si pravidelně ovu testy a poslední dny mi čárka sílí, řekla bych že do konce týdne budu mít ovu test pozitivní. Je to vůbec takhle po revizi mozne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11769
4.8.15 21:40

No co by ne? Já jsem ovulovala vzorně 14. den po porodu a revizi (prokázáno utz), komplikace jsou běžné, ale přece jen v menšině :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
4.8.15 21:53

Děkuju a myslíš že si mám dát radši o ovulce pauzu a bacha anebo tomu nechat volný průběh? Na další snažení se klepu jak malá holka a udržuje mě to nedepkařit z potratu ale nerada bych aby se to opakovalo protoze jsem neco uspechala, presto ze zadny zakaz nemam :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11769
4.8.15 22:01

Tak jako samozřejmě od nějakých relevantních názorů je dr., já jsem spíš příznivcem počkat, ale 5tt je fakt málo a jestli to bylo hned u děložního hrdla, tak to ani nemuseli moc pomordovat, asi by z toho žádný průšvih být nemusel. Osobně nikoho neznám, ale už jsem slyšela o emboliích po revizi apod., tak jestli k tomu máš nějaké dispozice, tak by tomu ta jedna menstruace slušela, jinak asi jak se budeš cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
4.8.15 22:11

Já vím, jenže na kontrolu k dr. jdu až příští týden a to už bude na rady pozdě :) říkám si že kdyby tělo připravené nebylo tak se mu případné otěhotnění nepodaří.. Každopádně děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11769
4.8.15 22:45

Však to píšu jen aby jsi informace brala s rezervou ;) já v tom co píšeš problém nevidím, ale jestli Tě chce ještě vidět, asi k tomu nějaký důvod má, netuším :nevim: jedna věc je otěhotnění, tam se v názorech ani věhlasní dr příliš neshodnou, druhá je Tvoje zdraví, ta příroda to nemá zase až tak vymakané aby to šlo úplně ruku v ruce, já osobně bych po kontrole počkala, ale mě už cyklus sem cyklus tam nevytrhne, pokud chceš, na druhou stranu z toho co píšeš tam nic objektivního, proč by to nešlo hned, není. Já vím, jednodušší by bylo prostě ano nebo ne, ale takhle to bude už pořád, snažením počínaje, očkováním a příkrmy konče :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
4.8.15 22:57

Revizi mi delali mimo moje misto bydliste a jen mi rekli at si za dva tydny radsi zajdu ke svemu doktorovi na kontrolu
Asi jsem spíš potrebovala uklidit že nechat tomu volný prubeh a nebránit se není hrdelní zločin :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
4.8.15 23:02

Neriskovala bych a počkala. Po pár dnech to tam být zahojené nemůže a nechtěla bych zavdávat zbytečně i sobě příčinu, že bych se měla víc bát. I ten čípek se musí uzdravit, dobře stáhnout. Takže já bych do toho pár dnů po operaci rozhodně nešla. Ale je to tvá volba. Myslím, že když vydržíš na příští měsíc, budeš zahojená, klidnější a bude vyšší šance, že vše dobře dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11769
5.8.15 10:43

@E-Leena jsou tu holky, které do toho šly po hlavě, nic se nestalo a některé jako třešnička na dortu hned otěhotněly a bez problémů mrně donosily. Jsou tu holky, které počkaly a stejně měly komplikace. Rozdíl mezi těmi prvními byl v tom, že si těch devět měsíců nic nevyčítaly. A že to bude dlouhých devět měsíců. Takže jak jsem psala - v zásadě proč ne, ale opovaž se zakládat fňukací diskuse :jazyk: :kytka: :hug: hele já vím že to je těžké, taky jsem potratila, ale šetři síly, budeš je potřebovat, útěchu a klid které v tom hledáš v tom nenajdeš tak jako tak. Toť jen rada zkušenějších, ale je to zrovna věc ke které si každý musí dospět sám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama