Ovulační test. Včera silnější duch, dnes nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.04.18 12:09
Ovu test. Vcera silnější duch dnes nic

Ahoj prosim včera jsem delala ovu test a byla tam uz slaba čárka a ted jsem ho delala a nic :( včera proběhl sex.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 02.04.18 12:11

A fotky? A předevčírem si test dělala?

Sarulie
Povídálka 37 příspěvků 02.04.18 12:14

Ahoj, já sama musím říct, že z těch ovu. Testu jsem možná „zmatená“ hlídala jsem si ovulaci jelikož by jsme chtěli mimi. Každým dnem čárka byla víc silnější, ale právě v den kdyz už měla být stejně silná, nebyla vůbec.. Sama to nechápu. Každopádně si myslím, že by to tak nemělo být

Anonymní  02.04.18 12:18

Předevčírem byla slaboulinka včera silnejsi dnes uz neni vibec

Anonymní  02.04.18 12:28

Beru clostibegyn. Zitra poslední prášek a pak by jsme se hned meli zacit snažit od středy. Na testu je jen slaboulinky duch po zaschnuti

KarolB
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 02.04.18 13:08

Jak tam neni stejne silna carka, tak test neni pozitivni, duchu si vubec nevsimej. Ja mam duchy skoro cely cyklus.. ;) Ovulace pravdepodobne vubec nebyla. Kor, kdyz jsi jeste clostilbegyt nedobrala. Ovu by mela byt spravne az po jeho dobrani ne behem brani kolem cca 14 DC.. ;)

Anonymní  02.04.18 13:11

@KarolB ajo rwkze testovat az od středy?

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 02.04.18 13:25
@Anonymní píše:
Beru clostibegyn. Zitra poslední prášek a pak by jsme se hned meli zacit snažit od středy. Na testu je jen slaboulinky duch po zaschnuti

Tak pokud ještě berete Clostilbegyt tak ještě ovulace ani být nemohla. Kolikátý máte den cyklu?

Anonymní  02.04.18 13:31

@AnettQa mam 3 dny po Ms zitra beeu poslední clostibegyn

KarolB
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 02.04.18 13:35
@Anonymní píše:
@KarolB ajo rwkze testovat az od středy?

Zalezi na dni cyklu. Vetsinou se zacina testovat kolem 10-11 dne cyklu a testuje se dokud neni test pozitivni, takze dokud neni druha carka stejne silna nebo silnejsi nez ta druha. Pak se muzete zacit snazit.. ;)

KarolB
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 02.04.18 13:37
@Anonymní píše:
@AnettQa mam 3 dny po Ms zitra beeu poslední clostibegyn

Kolik dni byla ms?

Anonymní  02.04.18 13:44

6dnu od 26.3.-31.3. Clostibegyn beru od 30.3.

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 02.04.18 13:57

Být tebou je ani nedělám, já je ze začátku dělala skoro ob den a nikdy mi nevyšli dvě stejné čárky tak že sem se na to vykašlala :) a sex jsme měli ob den.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 02.04.18 14:02

Takze jsi dnes 9 den cyklu, tudiz od zitra muzes zacit testovat.. ;)

Anonymní  02.04.18 14:27

@KarolB aha twk to dik :D takze az od zítřka? A kdy +- muze ovu byt

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama