Ovu test a těhu test, který dřív ukáže, že jsem těhotná

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13
Stálice 64 příspěvků 13.03.18 23:37
ovu test x těhu test který dřív ukáže že jsem těhotná

Ahoj název zní jasně

četla jsem mnoho diskuzí, najde se tu nějaká z Vás která odhalila těhotenství dříve z ovulačního testu než z těhotenského popřípadě jaký den po ovulaci? Děkuji předem za odpovědi. ;)

Najdete v encyklopedii: Těhotenský test

Reklama

Reakce:

medunka23
Kelišová 6573 příspěvků 13.03.18 23:53

Tak ovulacni test ti ukáže jestli máš ovulaci a tehotensky jestli jsi těhotná.
Tehotensky test doporučuji vyzkoušet až poté co se nedostaví menstruace, a nejlépe ráno.

kve-tinka
Závislačka 4255 příspěvků 15 inzerátů 14.03.18 07:14

Blbost, každý test reauguje na jiný hormon v moči.
Max že by ovulační nic neukázal a pak byl pozitivní těhotenský, tak by to šlo. :mrgreen: :mrgreen:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8197 příspěvků 14.03.18 07:30

Blbost to není, ovulacni test reaguje i na hcg. Ty hormony jsou hodně podobne. Problém je, ze hodnota lh ti v krvi během cyklu kolísá, takže ti ho test slabe ukáže skoro vždy. Úplně pozitivní ovulacni test jsem v těhotenství měla, ale to uz vyšel pozitivně i tehotensky test ;)

kytkalenka
Kecalka 440 příspěvků 14.03.18 07:35

Odshora je prvni tehu a pod nim ovu ve stejny den. Ze zacatku ten ovulacni ukazoval vic.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 14.03.18 07:52

Ja odhalila tehotenstvi pomoci ovu testu. Mela jsem nepravidelne cykly, casto uplne bez ovulace. Rekla jsem si po pul roce snazeni, ze budu testovovat ovu, nakoupila testy a hned v novem cyklu zacala. Carka byla a silila. Jenze pak uz se ukazovala i druhy tyden, porad silna jak dalnice, bylo mi to divny :mrgreen: pak mi to doslo, druhy den rano jsem udelala tehu test a dalnice i tam :palec: takze ano, da se to zjistit i takhle :lol:

theressapoch
Kecalka 264 příspěvků 14.03.18 11:53

Ahoj měla jsem doma zásobu ovulacnich testu. A jenom jeden tehotensky. Takže jsem se rozhodla zkusit asi nějakých 10-12dpo - nevím přesně ovulaci. Jasný 2 čárky. Tak jsem do té moči ponořila i ten tehotensky. Abych měla jistotu zda se jedná o těhotenství, A ten byl slabounce pozitivní. Pak už jen sílil. Za mě ano. Ovulaci test může prokázat těhotenství ještě před tehotenskym testem. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama