Ovu test - zkušenější poradíte?

30
7.1.21 19:33

Ovu test - zkušenější poradíte?

Ahoj holky, určitě s tím máte větší zkušenosti než já… Dnes jsem měla tento výsledek na testu, tak jsme to s přítelem zkusili, včera tedy taky, ale to byla čárka o něco slabší. Máme to pojistit i zítra? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
470
7.1.21 19:43

@HankaXX Carka se mi nezda stejne silna jako kontrolni, ale uz k tomu nema moc daleko, takze si myslim, ze zitra by test uz mel byt pozitivni. Tzn., ze po pozitivnim ovul. testu prichazi ovulace cca za 24-48 hodin 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
7.1.21 19:49

@janikema90 určitě čárka je o něco slabší než kontrolní…testuji 4 cyklus a dosud jsem takto výraznou čárku neměla nebo třeba nestihla zachytit…zítra zkusím ještě testnout, třeba už bude i slabší :nevim: děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
7.1.21 20:05

@HankaXX Kdyz ted budete mit sex obden, tak se urcite nic nestane a do ovulace se trefite 🙂 a kdyz ne, tak si spermie na vajicko pockaji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
7.1.21 20:14

@janikema90 dekuji za radu :) uvidím jakou bude mít druhá polovička energii a když jo, tak to zkusíme ještě zítra i pozítří a popozítří :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
9.1.21 16:30

Já měla takovouto čárku ráno, zkusila jsem schválně test odpoledne kdy už byla úplně stejná jak kontrolní a druhý den ráno už skoro žádná… tot moje zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
10.1.21 08:39

@Layana v ten samy den jsem bohuzel netestovala, druhy den carka o neco malo slabsi a vcera uz skoro zadna. Diky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
10.1.21 08:47

Já jen že ten okamžik stejné či silnější čárky může být velmi krátký ;) a pak má žena akorát depresi že neproběhla ovulace ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 12:17

Ovulace?

Zdravím zkušenější:) Myslíte, že ovulace probehla? Paty test od spodu je „nejsytější“.
Cekala jsem ale, ze bude silnejsi jak kontrolni prouzek… testuji prvni mesic,… jsem 3 mesice po potratu - zanetu delohy:(
Diky vsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
14.1.21 13:42

@Hovezivyvarka viz můj příspěvek nad tím klidně mohla kdybych testovala jen jednou denně tak žádný test nebude úplně pozitivní… A ovulaci jsem měla určitě jelikož tehu jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat