Ovulace 14. DC na ultrazvuku není vidět. Může ještě přijít?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 12:06

Ovulace 14. DC na ultrazvuku není vidět. Může ještě přijít?

Ahoj holky, mám dotaz, možná už zazněl, ale nemůžu dohledat… byla jsem u gynekoložky 10. den cyklu, vajíčko mal=, byla jsem znovu 13. den cyklu, vajíčko stále malé a 15. den cyklu pořád stejné… je možné, že ovulace ještě přijde, když nemám pravidelný cyklus? Řešily jsme ještě něco jiného, zapomněla jsem se tedy zeptat, jestli se může ještě vajíčko zvětšit a může dojít k ovulaci… předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18963
25.10.21 12:17

Můžeš mít ovulaci později když máš nepravidelný cyklus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
25.10.21 12:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz, možná už zazněl, ale nemůžu dohledat… byla jsem u gynekoložky 10. den cyklu, vajíčko mal=, byla jsem znovu 13. den cyklu, vajíčko stále malé a 15. den cyklu pořád stejné… je možné, že ovulace ještě přijde, když nemám pravidelný cyklus? Řešily jsme ještě něco jiného, zapomněla jsem se tedy zeptat, jestli se může ještě vajíčko zvětšit a může dojít k ovulaci… předem děkuji za odpovědi.

Vajicko neroste, roste folikul. Kolik mel folikul na prvni kontrole a kolik na te za 5 dni?
Muze to byt anovulacni cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
25.10.21 12:53

Pokud folikul roste, tak může být ovulace později, ale musí tam být vidět růst. Pokud je stále stejný, tak k ovulaci dojde jen těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 13:16
@Janli píše:
Pokud folikul roste, tak může být ovulace později, ale musí tam být vidět růst. Pokud je stále stejný, tak k ovulaci dojde jen těžko.

Právě že za ty dva dny nevyrostl :/

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat