Ovulace 18DC, cyklus 26 dní - lze otěhotnět?

Anonymní
23.11.15 14:37

Ovulace 18DC, cyklus 26 dní - lze otěhotnět?

Ahoj holky,
jdu si k vám pro radu. Poslední dva cykly jsem si dělala ovulační testy a ovulaci mám pravidelně 18DC. Jenže můj cyklus trvá 26 dní a před nástupem ms mám ještě dva dny špinění. Je v takovéto situaci vůbec možné otěhotnět, nebo mám zavolat doktorovi, aby mi pomohl upravit cyklus? Ještě dodám, že před prvním těhotenstvím jsem měla tu luteální fázi 9 až 10 dní, a to doktor říkal, že je na hraně.
Předem děkuji za vaše názory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.11.15 14:39

Máš ovulaci?
Tak co resis :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13589
23.11.15 14:42

Je to na hraně, ale vyloučené otěhotnění není. Můžeš zkusit pít kontryhel nebo si koupit Gynex, mohly by to trochu prodloužit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49133
23.11.15 14:43

Ano, lze. Ale ideální to není, takže kdyby to dlouho nešlo, řešila bych to. Preventivně ale asi ne, pokud ti netáhne na 40 a nepočítáš každý měsíc. Jednou už ti tak otěhotnět šlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
23.11.15 15:05

LF 8 dní a v tom ještě 2 dny špinění, to je dost málo. I 10 dní je na hraně. Zkus nějaké bylinky, také se doporučuje Pyridoxin (vit. B6) ve vyšších dávkách - jako že 50-100mg/denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 16:10

Děkuji vám všem za příspěvky. Mluvila jsem se svým doktorem a ten mi řekl, že mám v době ovulace přijít na ultrazvuk, aby se opravdu prokázalo, že ji mám takhle pozdě a LF je tedy takhle krátká. Pokud se to prokáže, napíše mi nějaký prášky. Teď v prosinci to nestihnu, budeme na lyžích a zkusím teda asi ten kontryhel. Ovulace na dovče bez dítěte zní docela nadějně ;) A kdyžtak v lednu to začneme řešit.
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama