Reklama

Ovulace a její příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vvv.ba
Povídálka 13 příspěvků 12.07.18 19:42
Ovulace a její příznaky?

Zdravím všechny dámy,
není to tak dávno co jsem začala provozovat pohlavní styk. A to mě vede k tomu, že na sobě vidím změny a různé projevy, které jsem dříve nerozeznávala (je mi 21 let).
Ještě nikdy jsem na sobě nepoznala, kdy jsem měla mít ovulaci až pořádně tohle období.

Menstruaci jsem měla 27.6.-4.7. Cyklus mám pravidelně 27-28 dní. Podle různých aplikací a výpočtů mi vychází ovulační období na tenhle týden s tím, že přímo ovulace je +- 1 den právě dnes (12.7.) a pohlavní styk naposledy v sobotu.

A to mě konečně vede k otázce :D Poslední tři-čtyři dny mám citlivá prsa a bradavky, občas mě pobolívá mezi třísly a podbřiškem (ne přímo podbřišek, ale v té oblasti). Dnes odpoledne se dostavilo slabé krvácení nebo krev ve výtoku.
Jsou to příznaky ovulace nebo něčeho jiného? Jde mi o to, že jsem na dovolené a zda mám po příjezdu domů navštívit lékaře či ne.

Děkuji za to, že jste došly až sem a přeji hezký den! :)

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9295 příspěvků 12.07.18 19:53

Jen abys nebyla tehotna :lol:

morinka7
Kelišová 6641 příspěvků 12.07.18 19:58

@vvv.ba
Při ovulaci taky můžeš slabě krvácet ;) Ale může to být i těhotenství :lol: Kamarádka to tam měla 4 měsíce :lol: Uvidíš zda se dostaví MS v termínu .

vvv.ba
Povídálka 13 příspěvků 12.07.18 20:19

Upřímně teď jste mě vyděsily 8o :lol: Mohlo by to být těhotenství i když MS skončila ve středu a styk byl v pátek nebo sobotu a ovu je v termínu? O těhotenství toho totiž vážně moc nevím, jen ze školy, a tak mi udivuje že by oplodnění bylo tak rychlé :lol:

Amalthea
Závislačka 3209 příspěvků 12.07.18 20:26
@vvv.ba píše:
Upřímně teď jste mě vyděsily 8o :lol: Mohlo by to být těhotenství i když MS skončila ve středu a styk byl v pátek nebo sobotu a ovu je v termínu? O těhotenství toho totiž vážně moc nevím, jen ze školy, a tak mi udivuje že by oplodnění bylo tak rychlé :lol:

Tak kdy máš ovulaci nevíš, na kalkulačky se můžeš vykašlat, to je jen ideální stav, já mám třeba ovu úplně mimo všechny tyhle výpočty. Pokud jsi měla styk 10., či 11. den cyklu, je vysoká pravděpodobnost otěhotnění. Spermie dokáží čekat na vajíčko, mají-li správné podmínky, i 3-5 dní.

Emmulka
Kecalka 373 příspěvků 12.07.18 21:22
@Amalthea píše:
Tak kdy máš ovulaci nevíš, na kalkulačky se můžeš vykašlat, to je jen ideální stav, já mám třeba ovu úplně mimo všechny tyhle výpočty. Pokud jsi měla styk 10., či 11. den cyklu, je vysoká pravděpodobnost otěhotnění. Spermie dokáží čekat na vajíčko, mají-li správné podmínky, i 3-5 dní.

Přesně…každá jsme jiná a každá to máme jinak…já měla třeba ovu 9. den cyklu,MS pouze jeden den a spermie si počkaly tři dny na vajíčko… ;-) Ikdyž já tedy vysazovala po 13 letech HA, miminko bylo tedy v plánu…a vůbec jsem nečekala, vysadím HA a po 11 dnech od vysazení dojde k oplodnění…

Ketris
Echt Kelišová 9295 příspěvků 13.07.18 10:24

@Amalthea Tak ja mam v mobilu aplikaci, kde si vse zaznamenavam a uplne super… vse mi vzdy vychazi presne ;)

Ketris
Echt Kelišová 9295 příspěvků 13.07.18 10:24

@Emmulka Tak to jsi teda mela stesti :andel:

Amalthea
Závislačka 3209 příspěvků 13.07.18 14:10
@Ketris píše:
@Amalthea Tak ja mam v mobilu aplikaci, kde si vse zaznamenavam a uplne super… vse mi vzdy vychazi presne ;)

jj, to já taky a taky mi to vychází, ale to jen proto, že vím, kdy tu ovu mám a zaznamenávám si ji tam, takže už to vypočítává mně „na tělo“
ale podle kalkulačky na netu, když ví jen MS, se nemůže spoléhat na nic, mě by taková kalkulačka v životě neukázala ovu 17. - 19. den, jak jí mívám, ale nějak 12. - 15., čili ideál
navíc, to nic nemění na faktu, že pokud zakladatelka sexovala 10. den cyklu, je pravděpodobnost otěhotnění velká

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama