Ovulace a možné těhotenství při nepravidelné menstruaci

Anonymní
9.7.20 15:18

Ovulace a možné těhotenství, nepravid.mentruace

Dobrý den, s přítelem jsme měli pohlavní styk 12.6 menstruaci jsem dostala 21.6 byla slabší, ale byla. Teď je to 28 dni od pohlavního styku a menstruaci mám dostat až za 2 týdny je možné už vidět něco na testu kdybych byla? Dekuju 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
9.7.20 15:24

:mrgreen: vsak jsi mela menstruaci, nechapu kde jsi prisla na to, ze bys mohla byt tehotna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 15:28

@Kaileee byla asi jen 5 dni a bolí mě teď hrozne prsa a někde jsem četla ze menstruaci muzu mít nez se vajíčko uhnizdi

• Nahlásit
  • Citovat
15790
9.7.20 15:29

Testy jsou celkem spolehlivé v den, kdy má dorazit menzes, takže v případě těhotenství by test byl jasně pozitivní.
@Kaileee jisté procento žen má i přes těhotenství menzes, některé ji mohou mít až do porodu. Spoléhat se na menzes, jako jediný ukazatel netěhotenství, není úplně moudré…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
9.7.20 15:35
@Anonymní píše:
@Kaileee byla asi jen 5 dni a bolí mě teď hrozne prsa a někde jsem četla ze menstruaci muzu mít nez se vajíčko uhnizdi
:mrgreen: tak si udelej test no… ja neznam osobne zadnou, ktera by mela menstruaci pri tehotenstvi, ale tady se o tom obcas pise, jak kdyby to bylo uplne bezne… pak tady vsechny blazni a testuji kazdy mesic jako zběsilé… je zajimave, ze kdyz zena krvaci na zacatku tehotenstvi, tak hned dostava tabletky, aby krvaceni přestalo, ale podle zdejsich je to úplně normalni mit klasickou pětidenní menstruaci :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2961
9.7.20 15:43

@Kaileee
Znám jen 1 :lol:
Je to moje máma a pravidelnou menstruaci měla do 3.mesice těhotenství :lol: 4.měsíc ms nepřišla tak šla k doktorovi a ten ji řekl, ze je těhotná ve 4.mesici :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
9.7.20 15:47

Tak je „menstruace“ a menstruace. Pokud je to malé špinění, je těhotenství možné, pokud je to klasická MS s kousky sliznice, tak je těhotenství na hranici zázraku.. ;)

Myslím, že z toho styku v červnu těhotná nejsi. Pokud bys byla, test by to ukázal, tak ho zkus a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14841
9.7.20 16:45

No, každopádně, test ti ukáže. Vzhledem k té MS bych na to nespoléhala. Ale 3 týdny od styku už jsou dost. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama