Ovulace a nechtěné otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:34
Ovulace a nechtěné otěhotnění?

Dobrý den, asi po třech hodinách od toho co jsem si vzala hormonální antikocepci jsem měla průjem, poté jsme měli nechráněný sex, byl to předposlední prášek z plata, menstruaci jsem poté dostala normálně, týden po menstruaci jsem si dokonce dělala dva testy a byly negativní, teď jsou to čtyři dny poté co jsem si dělala test, HA beru normálně pravidelně ale dle kalendáře jsem měla mít včera ovulaci a od včerejška mi není moc dobře, není možné otěhotnět takhle že ne?

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 01.07.19 17:35

Při braní Ha ovulaci nemáš.

Náměsíčná
Závislačka 4499 příspěvků 01.07.19 17:38

Při braní HA nemáš ovulaci.

Eva3012
Nováček 1 příspěvek 01.07.19 17:41

Nebuď nervózní, to že ti je zle sis vsugerovala sama stresem, to že jsi zvracela po třech hodinách v posledním týdnu si myslím že až tak nevadí a menstruaci jsi, jak píšeš, normálně měla

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7810 příspěvků 01.07.19 17:42

Jako teď nebo předtím? Každopádně možný je všechno… HA má spolehlivost 99.9 procent tzn. mezi deseti tisíc maminek jich bude deset nemile překvapeno :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:44

@Bubla_Bučková testy jsem si dělala pro jistotu týden po menstruaci abych měla jistotu

Echt Kelišová 7810 příspěvků 01.07.19 17:53
@Anonymní píše:
@Bubla_Bučková testy jsem si dělala pro jistotu týden po menstruaci abych měla jistotu

No a jak s tim souvisí včerejší „ovulace“? Víš vůbec, co to znamená?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:57

@Bubla_Bučková ano vím, nehodlám se tady hádat jen jsem se vás chtěla zeptat jakožto zkušenějších jestli je možné když sex proběhl dva dny před menstruací abych tu menstruaci dostala a týden poté, tedy dva týdny po sexu, měla negativní dva testy a teď mi bylo už pátý den zle, jestli je možné otěhotnět

Echt Kelišová 7810 příspěvků 01.07.19 18:03
@Anonymní píše:
@Bubla_Bučková ano vím, nehodlám se tady hádat jen jsem se vás chtěla zeptat jakožto zkušenějších jestli je možné když sex proběhl dva dny před menstruací abych tu menstruaci dostala a týden poté, tedy dva týdny po sexu, měla negativní dva testy a teď mi bylo už pátý den zle, jestli je možné otěhotnět

To je málo pravděpodobné.

Michaela02993
Závislačka 4489 příspěvků 01.07.19 18:06
@Anonymní píše:

Otěhotnět je možné vždy když máš sex, ale při brání HA by neměla ovulace probíhat právě z důvodu toho aby žena neotehotnela ;) navíc pokud jsi včera měla mít údajnou ovulaci tak je nepravděpodobné abys otěhotněla ještě před ní. A ovulace podle kalendáře??? Proboha ne, to není jistota pro žádnou ženu protože tělo jako stroj nefunguje. Zle ti může být z čehokoliv ale z těhotenství to určitě nebude

lachtanice86
Echt Kelišová 8656 příspěvků 01.07.19 19:49

Vždyť nemáš ovulaci, tak jaká aplikace?

Váš příspěvek
Reklama