Ovulace a plodné dny, vypočítání plodných dnů

Anonymní
18.1.20 18:53

Ovulace a plodné dny vypočítání plodných dnů

Ahoj :,( mám problém mám přítele s kterým jsme 4 roky poslední rok jsme se nepekne hádali každý boží den :nevim: neměli jsme spolu žádné intimnosti našla jsem si milence jednou jsme spolu spali ale já si v ten moment uvědomila že miluju svého partnera a že už to nechci udělat nikdy víc doma jsme se usmířili máme spolu i dvouročniho synka kterého oba milujeme. Ale při styku s milencem do mě ejakuloval a mám strach aby jsem nebyla těhotná může mi někdo pomoct s vypočítat plodné dny?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10727
18.1.20 18:57
@Anonymní píše:
Ahoj :,( mám problém mám přítele s kterým jsme 4 roky poslední rok jsme se nepekne hádali každý boží den :nevim: neměli jsme spolu žádné intimnosti našla jsem si milence jednou jsme spolu spali ale já si v ten moment uvědomila že miluju svého partnera a že už to nechci udělat nikdy víc doma jsme se usmířili máme spolu i dvouročniho synka kterého oba milujeme. Ale při styku s milencem do mě ejakuloval a mám strach aby jsem nebyla těhotná může mi někdo pomoct s vypočítat plodné dny?
:zed:
Tak to ti nikdo přesně neřekne, ale pokud už chceš abychom byly vědmy, tak buď té lásky a napiš jak dlouhé máš cykly, kdy začala poslední ms, jak dlouho trvala, kolikátý den si suka.la bez ochrany.. Tak pak snad
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10727
18.1.20 18:58

A ještě ze zvědavosti, proč si nepoužila mozek a nepoužila ochranu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2333
18.1.20 19:00

Proč sis nešla pro pilulku po, když už nepřemýšlíš dopředu a spíš s někým bez ochrany?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 19:04

No to je teda chování

• Nahlásit
  • Citovat
10727
18.1.20 19:09
@Anonymní píše:
No to je teda chování

Naše? My nepodvadime partnery bez ochrany, nechranime se ani pilulkou po, nezakladame prihlouple dotazy na epipi… takže jo, to je teda chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22344
18.1.20 19:12

Moralizování vypustím.
Záleží jak máš pravidelné cykly, zda víš kdy obvykle máš ovulaci, kdy je styku došlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 19:16

@andelka83 poslední MS jsem měla 27.12. ke styku došlo 16.1 mám pravidelnou menstruaci vždy ke konci měsíce, ovulaci vůbec nevím kdy mám nepoznám to :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 19:17

@andelka83 a menstruace mi skončila 2.1

• Nahlásit
  • Citovat
1028
18.1.20 19:19

Takze styk byl nejaky 20 den cyklu. To je na hrane no, to se klidne do ovulace jeste trefit muze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
18.1.20 19:20

Jeste jak dlouhy nas cyklus? 28 dni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 19:20

@Kolarkaa ano

• Nahlásit
  • Citovat
2333
18.1.20 19:23
@Anonymní píše:
No to je teda chování

Jako tvoje nezodpovědný chování, to máš naprostou pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
18.1.20 19:24

Tak doufej, ze bylo po ovulaci uz..
Ja mam taky cyklus 28 dni a otehotnela jsem 19 DC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22344
18.1.20 19:27
@Anonymní píše:
@andelka83 poslední MS jsem měla 27.12. ke styku došlo 16.1 mám pravidelnou menstruaci vždy ke konci měsíce, ovulaci vůbec nevím kdy mám nepoznám to :,(

Tak to by teoreticky mělo být už po ovulaci. Ale pokud nevíme kdy ovulace byla, je to nejisté. Nicméně nejspíš byla ovulace dřív než sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama