Problémy s ovulací

Anonymní
2.11.19 12:02

Ovulace a problémy s ní

Ahoj holky,
prosím o radu, jsem uz celkem zoufala.
Podle cervikálního hlenu bych měla mít v nejbližších dnech ovulaci..dělám si od pondělí testy čili dnes 5.den a vždy negativní ani náznak toho, že by čárka zesilovala. Vlastně ani nikdy předtím mi test nevyšel pozitivní. Máte někdo podobnou zkušenost? Mám se pomalu smiřovat s tím, že ovulaci prostě vůbec nemám? S přítelem se chceme začít snažit o miminko od nového roku. Začala jsem užívat gynex a piji kontryhel (zhruba 5.měsíc). Máte nějaké další rady? Díky moc za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11190
2.11.19 12:06

Radu mám, přestaň plácat dohromady kontryhel a gynex. Ke gynexu už se další byliny užívat nesmí. A přestaň to tak hrotit. Ještě se nesnažíte a ty už šílíš. Nejrychlejší cesta k neplodnosti je přesně takový přístup. Měl by to být přirozený proces na který se dva těší, ne dostihy naplánované přesně podle tabulek. Nechte to volně plynout, bez testů, pozorování se a plánování. Teprve po roce to začněte řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13337
2.11.19 12:19

Pokud nemáš ovulaci, dojdi si na gynekologii, od toho je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
2.11.19 12:42

Nepij kontryhel.. Mne delal neplechu.

A jinak ja delala v roce 2015 v listopadu ovulacni testy. Nikdy nebyla ani druha carka.. Myslela jsem, ze nemam ovilaci.. V prosinci jsem nasla pozitivni tehotensky test a v lednu 2016 mi doktor oznamil, ze cekam dvojcata :mrgreen:

Takze ovulace jiste byla a dokonce dvojita.. Jen ji nejak ty testy neukazaly :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 13:14

Ovulační testy jsou prý celkově špatný ukazatel. Mně gynekolog řekl, že si je taky zkusil udělat, a k jeho zděšení měl ovulaci. :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3367
2.11.19 13:28

@Janli :potlesk: :potlesk: :potlesk: přesně tak.

Jinak urcite ber kyselinu listovou, to je důležité pro zdravý vývoj miminka. Na zbytek se vykašli. Pokud máš menstraci pravidelnou, tak ovulace je určitě v půli cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7620
2.11.19 14:14

Vypadla bych se na nějaké ovu testy a vypadla bych se na gynex a kontryhel..
Začni třeba užívat listovku to je dost důležité…a nech to volné plynout..kdyz uz se stresujes teď a nezačal i jste se ani pokoušet o dítě tak to fakt není dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
2.11.19 19:30

Nikdy jsem neměla podle testu ovulaci. Řídila jsem se tím jak se cítím a zadarilo se počít i bez neustálého sledování ovulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama