Reklama

Ovulace bez běžných příznaků

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 12:59
Ovulace bez běžných příznaků

Ahojky, omlouvám se za anonym. Prosím vas, mam doraz. Prostudovala jsem snad vsechny diskuze, které by mi mohly poradit, ale odpověď jsem nenašla.
Mívám plodné dny docela dost poznatelne. Ciry vytok, bílkovy hlen, takže vždy poznám ze je mam. V ten jeden plodný den byl přerušovaný sex. Bohužel, někdy se prostě sexuálním nájezdum chlapa nedá odolat :). Potom cca za tyden, jsem si byla jistá, ze již plodné dny nemám, takže jsme sex prostě neprerusovali. Pár dní na to dva dny malého množství krve na vlozce, ale nic. No, od včera čekám na menstruaci, ktere předchází spineni, křeče tak silne, ze musim snist ibalgin. Menstruace zatím nikde, spineni také nikde. Akorát mne od toho druhého nájezdu bolí sem tam podbrisek. Méně než pred ms, ale včera už to vypadalo a bolest se stupnovala, ale nic. Včera jsem si delala test. Zdálo se mi, že tam byl dušik, ale už si nejsem tak jista.. sla jsem k dr, ale nic nenasla. Vzala mi krev na hcg, výsledky budou zitra. Myslela jsem si, ze kdybych byla těhotná, bylo by to z toho prvního styku, jenže mě napadlo, jestli by bylo možné ( teoreticky),ze bych otěhotněla az z toho druheho styku, kdy jsem si myslela, ze tu ovulaci nemam.. je možné, že poprvé to ovulace nebyla a ze byla az podruhé, ale „jiná“, tak ze jsem ji nepoznala? Omlouvam se, vim, ze jste mi u toho nesvitily, nejste vědmy atd ale zajímá me, kdyby ta ovulace byla az napodruhe, tim padem by se opozdila i ms, že?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 13:02

Mas fotku ducha? Vypada to ze asi budes. Ja parkrat mela bilkovy hlen 2× do mesice. A ibalgin na bolest kdyby jsi byla tehu tak neber

lampicka11
Závislačka 3360 příspěvků 2 inzeráty 11.01.17 13:04

A dr nic nepozna…az nad 1000 jednihek hcg na utz…testy tehu mas od 10-20jednotek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 13:12
@Anonymní píše:
Mas fotku ducha? Vypada to ze asi budes. Ja parkrat mela bilkovy hlen 2× do mesice. A ibalgin na bolest kdyby jsi byla tehu tak neber

Nene nemam, vyhodila jsem. :think: jojo ten ibalgin vim, ze nebrat. Takže to možné je. Jenže kdyby to bylo az na to podruhé, tak to si ještě počkám, nez neco pujde zjistit :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 13:14

@novakova.t a myslis, ze v te krvi by uz neco mohlo byt zitra znat? I kdyby to bylo az z toho druheho? To by bylo asi jen 7DPO

lampicka11
Závislačka 3360 příspěvků 2 inzeráty 11.01.17 13:16

Jestli si mela na testu ducha tak jo. Krev to rekne driv nez moc a utz

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 13:18
@novakova.t píše:
Jestli si mela na testu ducha tak jo. Krev to rekne driv nez moc a utz

Dneska jsem si dělala ráno dva testy a nic tam už ale nebylo. Proto si tim duchem uz tak jista nejsem. Byl to ale jiny test včera.

lampicka11
Závislačka 3360 příspěvků 2 inzeráty 12.01.17 12:15

Ahoj. Tak co? Mam mam dnes na testu tohle :nevim:

lampicka11
Závislačka 3360 příspěvků 2 inzeráty 12.01.17 12:16

Dnesni

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama