Ovulace je někdy bolestivá, jindy ne?

Anonymní
9.11.20 20:04

Ovulace - bolest někdy ano někdy ne?

Ahoj holky :mavam:
zajímá mě věc ohledně ovulace. Menstruaci mám pravidelnou 28dni. Ovulaci skoro vždy pravidelně 14dc.. Poznám ji na sobě a mám ji i potvrzenou ovulačníma testama. Poznám ji tak, že mám bolesti v podbřišku, někdy bolest bradavek.. to co mě ale zajímá je, že někdy tu bolest třeba vůbec nemám.. dám příklad: srpen, září, říjen bolesti a nyní v listopadu nic.. je možné, že ovulace neproběhla? Mohl to být anovulační cyklus? Nebo je to takto normální, že bolesti někdy jsou a někdy ne..
O miminko se snažíme rok :hug:
Jak to máte Vy? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1658
9.11.20 20:37

Možná tě bolí vždy jenom ten jeden vaječník, o druhém ani nevíš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 20:41
@stín katedrál píše:
Možná tě bolí vždy jenom ten jeden vaječník, o druhém ani nevíš. :nevim:

To nevím no.. mám pocit, že se to střídá :nevim:
Tak mám jen strach, jestli to v ten měsíc, kdy to nebolí, probíhá.. :oops:
zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
464
9.11.20 20:44

2-3 anovulační cykly za rok jsou u žen absolutně normální. Ale souhlasím i se @stín katedrál jeden vaječník prostě jen cítit nemusíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1658
9.11.20 20:50

Pokud máš MS fakt pravidelnou, tak bych anovulační cykly neřešila, ty bývají obvykle delší než normálně, protože tělo neví, že má spustit MS. Asi to neřeš. Mně třeba ovulace nikdy nebolela, ale poslední půlrok mám vždy tak čtyři dny bolesti, docela bych se bez toho i obešla. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 20:52
@stín katedrál píše:
Pokud máš MS fakt pravidelnou, tak bych anovulační cykly neřešila, ty bývají obvykle delší než normálně, protože tělo neví, že má spustit MS. Asi to neřeš. Mně třeba ovulace nikdy nebolela, ale poslední půlrok mám vždy tak čtyři dny bolesti, docela bych se bez toho i obešla. ;)

Tak fajn. Já jen potřebovala uklidnit a svěřit se. Snad to bude ok. Mimčo si moc přejeme :srdce:
zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
13064
9.11.20 21:41

Mně se to střídá. Levý vaječník mně způsobuje pekelné bolesti, zatímco u pravého ani netuším, že ovulace proběhla.
Pravda, mám po porodech.

Držím palce, ať se brzy zadaří. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.20 02:16

Já měla bolesti jen u pár cyklu po vysazení antikoncepce. Potom už ne a to jsem měla cykly normálně ovulační. Jedinou změnou byl vždycky hlen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama