Ovulace brzy po kontryhelu?

Anonymní
3.2.20 20:07

Ovulace brzy po kontryhelu?

Hezký večer, začala jsem pít kontryhel kvůli úpravě cyklu. Doposud jsem měla ovulaci (podle čípku, hlenu a bolestí + jednou ověřeno utz) 15.dc, ale ms chodila jak chtela. Nekdy jsem měla cyklus 28,29 dní, nekdy 35,36… Mám polycysticke vajecniky tak mozna to někde brzdila cysta. No ale k věci… Tento cyklus piju kontryhel 2× denne krome posledních dvou dnů to jsem zapomněla a pila jednou. A vypadá to že mam ovu dnes 8dc :-O je možné že by posunul ovulaci? A tak hodně? Jsem z toho nějak v šoku. Děkuji za odpověď ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.2.20 19:07
@Anonymní píše:
Hezký večer, začala jsem pít kontryhel kvůli úpravě cyklu. Doposud jsem měla ovulaci (podle čípku, hlenu a bolestí + jednou ověřeno utz) 15.dc, ale ms chodila jak chtela. Nekdy jsem měla cyklus 28,29 dní, nekdy 35,36… Mám polycysticke vajecniky tak mozna to někde brzdila cysta. No ale k věci… Tento cyklus piju kontryhel 2× denne krome posledních dvou dnů to jsem zapomněla a pila jednou. A vypadá to že mam ovu dnes 8dc :-O je možné že by posunul ovulaci? A tak hodně? Jsem z toho nějak v šoku. Děkuji za odpověď ❤️

Možné to určitě je, zkus ovu test. Popřípadě zkus kapky gynex, měly by ti dát problémy do pořádku. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
165
24.3.20 19:30

Ahoj, mam podobny “problem”. Dva mesice po sobe byla ovu cca 17 DC. Tento mesic jsem zacala pit kontryhel a malinik a najednou pozitivni ovu test 14 DC. Docela me to prekvapilo. Ted jsem 24 DC a cekam jestli z toho neco bude :mrgreen: nekde jsem cetla nazory, ze nekomu rozhazel cyklus atd. Ale chci ho jeste zkusit pit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.20 20:00

@Raaaadka malinik i kontryhel by se měl pít jen do OVu. Někde jsem četla, že kombinace těchto dvou čajů opravdu funguje a spousta holek otěhotněla téměř okamžitě. Já malinik a kontryhel pila mesic a nic :D snažíme se deset měsíců.. tak držím palce aspoň tobě. :oops: dej vědět, jak si dopadla. Jinak, že přišla ovu dřív díky tomu je celkem pravděpodobné. Já mám cyklus 28-29dni a ovu pravidelně 14DC.

• Citovat
  • Nahlásit
165
24.3.20 21:30

Prave, ze jsem toto taky slysela, ze uz pomohl spouste holek. Oboji jsem pila do ovu tak uvidime. My se v podstate snazime 2 roky :( a jak ses na tom ted ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.20 00:19

@Raaaadka Ty Joo, to už se snažíte taky dlouho :think: ale musíme to brát pozitivně a s nadhledem, žádné stresovani (říká s eto moc dobře) :D Jak jsem na tom teď? Tenhle cyklus co byl, jsem si moc fandila, opravdu jsem se cítila.. A předevčírem mi zklaplo… MS dorazila. Takže jsem teď 3DC a hurá na další snažení…Hormonální profil mám za sebou, vše ok. Pokud se nám to v nejblizsi dobe nepodaří, tak to začneme dal řešit s dr a chlap půjde na spermio…

• Citovat
  • Nahlásit
165
25.3.20 07:34

Tak to me mrzi, ze to tenhle mesic nevyslo. Ja si taky nedavam extra velky nadeje. Uz citim vse, co patri k MS. Hormonalni profil a spermio uz mame za sebou. Ja dokonce laparoskopii a vse je ok. Takze uz musi zapracovat jen priroda. Nebo CAR :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.20 13:07

@Raaaadka Tak aspoň, že máte nejdůležitější vyšetření za sebou. Pokud je vše ok, tak je to moc super! Věřím, že se to už brzy povede. :srdce: co zkusit cvičit mojzisovou na posílení pánevního dna?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama