Ovulace cca v půlce cyklu - kdy se objevily // na testu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 23:06
Ovulace cca v půlce cyklu - kdy se objevily // na testu?

Zdravím, chtěla bych se zeptat těhulek a maminek, pokud jste měly ovulaci v půlce 28 denního cyklu a došlo k oplodnění, kdy se vám na testu ukázaly //? Před MS, pár dní po zpoždění či týden a víc? ;)

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 01.09.18 00:08

V den ocekavane ms…ale ja to nikdy nezkousela driv :mrgreen:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6643 příspěvků 01.09.18 06:20

Dřív ale nemám cyklus 28dnu. Mám kratší. Vydržela bych do termínu ms

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 10:08

Děkuji, já vím, že moje ovulace měla být v půlce cyklu, již čtvrtý den mi mešká MS, ale na testu zatím jen / :zed: takže předpokládám, že mešká z nějakého jiného důvodu i když nevím z jakého

LucieH16
Kecalka 169 příspěvků 01.09.18 12:49
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat těhulek a maminek, pokud jste měly ovulaci v půlce 28 denního cyklu a došlo k oplodnění, kdy se vám na testu ukázaly //? Před MS, pár dní po zpoždění či týden a víc? ;)

Ja mam sice cyklus 32 dnů, ale ovu jsem měla 21.den a carka slaba se objevila už po 10 dnech takže den před MS .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >