Ovulace? Prosím poraďte, nerozumím svému tělu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laskonka_16
Povídálka 13 příspěvků 22.05.19 19:45
Ovulace či ne ? Prosím poraďte ..nerozumím svému tělu

Prosím maminky poraďte… 20.5 jsem dostala menstruaci a nasadila HA… Dnes je 22.5 a zkoušela jsem ovulační test…jelikož se snažíme o mimi a nejde nám to úplně stejně jako u prvního těhu ( snažení 1,5 roku) poté jsem přišla do jiného stavu přes menstruaci ????… Chceme to zkusit znovu takto, ale problém máme v tom, že přítel jezdí pracovně do Německa a nikdy by mu nevyšlo se vrátit domů na tzv. mé dny ???? tak jsme se rozhodly pro HA kterou vysadim 1 den před jeho příjezdem ???? jednou jsem takto otěhotněla ale bohužel byl to samovolný potrat…chtěla bych prosím poradit jak si mám vložit tento ovu..test?? Je to slabá ovulace?? Jak je tedy možné mít ovu…3 den menstruace..podotýkám že dnes už jen slabě spinim ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21102 příspěvků 22.05.19 19:50

Není pozitivní.

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24265 příspěvků 22.05.19 19:54

Když bereš HA, tak… no, ovulaci mít nebudeš 8o

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10779 příspěvků 22.05.19 20:06

Při ms nemůžeš mít ovulaci, při brání HA už vůbec ne. Nějak nechápu tu logiku proč jako nasazovat HA když se snažíte o dítě?? To ti poradil dr?? 8o test je negativní, nic jako slabá ovulace není, ta čárka musí být stejně silná nebo silnější než ta kontrolní.

Uživatel je onlineMartha03
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 22.05.19 20:19

Vůbec to nechápu, jak píšou holky když bereš HA ovulaci nemáš. Pokud budeš nasazovat a vysazovat ant jak se ti hodí si teda pěkně všechno rozhazis, to že to jednou vyšlo i když nechápu jak, tak neznamená, že to vyjde i teď.

bartsch
Závislačka 4998 příspěvků 22.05.19 20:20

Žádná slabá ovulace neexistuje :zed: Test je negativní. Při HA ovulace není, je blokována, to je její podstata :roll: Tím, že vysadíš jen tak HA automaticky neznamená, že HA selže a dojde k ovulaci. Jedině si totálně rozházíš hormony :zed:

Laskonka_16
Povídálka 13 příspěvků 22.05.19 20:21

Děkuji :slight_smile: myslela jsem že musí čárka den ode dne sílit aby se člověk blížil k ovu…takže dokud nebude úplně tmavá ovulaci nemám :slight_smile:

Laskonka_16
Povídálka 13 příspěvků 22.05.19 20:24

Děkuji, nevím jak je to s ovu při braní HA…proto jsem právě tuto diskuzi založila :slight_smile: děkuji moc…každý tu totiž na fórech píše ledasco :slight_smile:… Ha jsme nasadily právě proto, že jsem pokaždé otěhotněla v tzv.dobe menstruace…a tu jaksi a přítelem nejsme schopni zachytit, když jezdí pracovně pryč v různých turnusech :slight_smile:

bartsch
Závislačka 4998 příspěvků 22.05.19 20:25
@Laskonka16 píše:
Děkuji :slight_smile: myslela jsem že musí čárka den ode dne sílit aby se člověk blížil k ovu…takže dokud nebude úplně tmavá ovulaci nemám :slight_smile:

Bereš HA, žádná ovulace se nechystá :roll:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10779 příspěvků 22.05.19 20:29

@Laskonka16 HA funguje na tom principu, že ovulaci blokuje, takže když chceš dítě tak ji neber. Testuj třeba celý měsíc ty ovulační testy a uvidíš kdy máš ovulaci.

Laskonka_16
Povídálka 13 příspěvků 22.05.19 20:30

Mám ji tedy přestat jíst hned?? Vzala jsem si 3 prášky…plánovala jsem ji vysadit v pátek… Přítel by se měl na víkend vracet… Chtěla jsem si jen nastavit další menstruaci… Aby se posunula jestli mi rozumíte :sweat: :sweat: :pensive: paní doktorka mi sama řekla, že vysazením Ha se vaječníky jakoby zblázní a dojde tak k obnoveni cyklu a pokud s tím už mám takovou zkušenost že jsem takto otěhotněla..zkusit to můžeme

bartsch
Závislačka 4998 příspěvků 22.05.19 20:34
@Laskonka16 píše:
Mám ji tedy přestat jíst hned?? Vzala jsem si 3 prášky…plánovala jsem ji vysadit v pátek… Přítel by se měl na víkend vracet… Chtěla jsem si jen nastavit další menstruaci… Aby se posunula jestli mi rozumíte :sweat: :sweat: :pensive: paní doktorka mi sama řekla, že vysazením Ha se vaječníky jakoby zblázní a dojde tak k obnoveni cyklu a pokud s tím už mám takovou zkušenost že jsem takto otěhotněla..zkusit to můžeme

Tohle ti poradila doktorka? 8o Akorát si rozházíš hormony. Může dojít k ovulaci jakoby selháním HA, ale také se můžeš dopracovat k anovulačním cyklům. Zaděláváš si na problém s otěhotněním.

Uživatel je onlineMartha03
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 22.05.19 20:35
@Laskonka16 píše:
Mám ji tedy přestat jíst hned?? Vzala jsem si 3 prášky…plánovala jsem ji vysadit v pátek… Přítel by se měl na víkend vracet… Chtěla jsem si jen nastavit další menstruaci… Aby se posunula jestli mi rozumíte :sweat: :sweat: :pensive: paní doktorka mi sama řekla, že vysazením Ha se vaječníky jakoby zblázní a dojde tak k obnoveni cyklu a pokud s tím už mám takovou zkušenost že jsem takto otěhotněla..zkusit to můžeme

No tak doktorka je taky dobrá. Ano občas se nasazuje, ale nefunguje to tak, že když máš ms tak máš ovu. Nejdřív si zjisti, kdy ovu máš, k tomu je třeba přestat brát hormony…

Laskonka_16
Povídálka 13 příspěvků 22.05.19 20:36

Tak tohle jsem samozřejmě nevěděla… :cry: Znám strašně moc lidí, kde slečny braly anti…a po vysazení hned otěhotněly, mám i kamaradku která si zapomněla vzít jeden jediný prášek a otěhotněla…jak je tedy možné že otěhotněly…když údajně blokuje ovu?? Jeden prášek a otěhotněla?? To za jeden den stihla ovulovat?? Nevím…ve čtvrtek ráno si vezmu poslední prášek a brát ji tedy nebudu… Uvidím zda se zadari či nikoli..děkuji za rady :slight_smile:

Laskonka_16
Povídálka 13 příspěvků 22.05.19 20:42

Já vím, že to takto nefunguje…jen říkám že dvě me těhotenství byly počatý takto…a to jsem byla párkrát i na vyšetření u paní doktorky a v ten den mi říká dnes máte ovulaci.. tak na to večer s manželé skočte a ono stejně nic…rok a půl jsme čekaly až mě jednou napadla tato varianta..a otěhotněla jsem… U druhého jsem brala klasický HA a když jsme si řekly že chceme druhé…vysadila jsem a otěhotněla hned…opět v té menstr… Teď se nám opět druhý měsíc nedaří klasický a poznám na sobě kdy ovu mám :relaxed:️ alespoň tedy myslím, test jsem právě nikdy nezkoušela… Ale poznám změnu na svém těle a jak už říkám paní doktorka mi to i kolikrát potvrdila a opět nic… Proto jsem to chtěla zkusit zase touto cestou kterou se mi to již dvakrát podařilo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama