Ovulace, cysta nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linduš91
Kecalka 188 příspěvků 10.11.18 08:54
Ovulace, cysta nebo něco jiného?

Ahoj, prosím o radu. 12.den cyklu mě začalo pobolívat v podbřišku, tlakový typ bolesti. 13.den se přidala občasná mírná píchavá bolest v pravém podbřišku, vystřelující do třísla. V noci že 13. na 14. den jsem měla zimnici a asi hodinu jsem mírně krvácela. Od té doby špiním a bolesti v podbřišku postupně ustávají, i když občas mě tam ještě píchne. Velmi mírně špiním. Jsem 17. den cyklu. Váhám, jestli zajít na gyndu nebo to nechat být. Měly jste někdo něco podobného? Jak jste to řešily. Já to mám prvně. Děkuju.

Reakce:

Zzzuz
Povídálka 37 příspěvků 10.11.18 12:40

Já měla něco podobného. Byla jsem s tím u lékařky, ale to proto, že mě ty potíže trápily až do MS. A byl to jen zánět. Nicméně to co popisuješ může být i ovulace, která pak přejde do PMS… Každopádně pokud by tě tyhle problémy trápily i po MS, tak bych určitě zašla na kontrolu.

Linduš91
Kecalka 188 příspěvků 10.11.18 20:18

@Zzzuz Díky, to jsi mě trošku vystrašila s tím zánětem. Ještě nikdy jsem žádný neměla. Jak jsi to léčila? Dneska už jsem nešpinila, ale v tom podbřišku mě párkrát za den píchlo. Není to velká bolest, ale znervózňuje mě to. Co se týče sexu, asi teď raději vynechat, že?

Zzzuz
Povídálka 37 příspěvků 10.11.18 21:00

@Linduš91 zánětu se neboj. Léčila jsem to běžně dostupnými vaginálními čípky z lékárny. Je to většinou léčba na 3 dny. Ale on to ten zánět nemusí být. Mohla jsi třeba jen trochu prochladnout a nebo jsi měla silnější projevy ovulace. Určitě se neboj. Bála bych se, kdyby to byly dlouhodobé problémy…ale takhle počkej do MS a uvidíš. A co se týče toho špinění, tak já párkrát v roce špiním i týden před MS a po gynekologické stránce jsem v pořádku. Holt si s námi někdy ty hormony zahrávají. A ohledně sexu bych byla opatrnější, kdyby to ten zánět byl nebo kdyby tě samotný styk bolel. To už je na tom, jak se na to cítíš :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >