Ovulace? Dnes nebo bude až zítra?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23
4.8.21 19:49

Ovulace? Dnes nebo bude až zítra?

Ahoj holky, přikládám svůj graf BT a ještě k tomu jsem si prve dělala ovulační test, který mi snad poprvé ukázal obě hezky vybarvene čárky :dance: ale, je ta druhá dostatečně silná? Nebo mám ještě počkat do zítřka? S manželem se většinou snažíme ob den kvůli spermiím aby trochu zesílily :D ale nechtěla bych to promeškat. Děkuju za názory :) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26245
4.8.21 19:52

Kdyz se snažíte Ob den, tak se musíš trefit i bez počítání ovulace. Jestli budeš sexovat den před nebo v den ovu je už celkem jedno. Navíc ani když máš pozitivni test nevíš kdy nastane, může být za 24-48 hodin od toho pozitivního testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18958
4.8.21 19:54

Po pozitivním testu jsem mívala ovulaci za 12-72 hodin (pokaždé jinak)…pokud se snažíte, zkusila bych to zítra, ale pokud spolu spíte obden, nemusíš to řešit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
4.8.21 19:56
@Hani.cka24 píše:
Ahoj holky, přikládám svůj graf BT a ještě k tomu jsem si prve dělala ovulační test, který mi snad poprvé ukázal obě hezky vybarvene čárky :dance: ale, je ta druhá dostatečně silná? Nebo mám ještě počkat do zítřka? S manželem se většinou snažíme ob den kvůli spermiím aby trochu zesílily :D ale nechtěla bych to promeškat. Děkuju za názory :) :*

Co takhle souložit podle nálady. Jednou to vyjít musí, pokud ovuluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11985
4.8.21 23:05

Šup na to. Spermie si počkají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu