Ovulace dnes. Sex zítra. Je šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 08:57
Ovulace dnes. Sex zítra. Je šance?

Dnes mám pozitivní ovulační test. Manžel přijede ale az zítra a pak zase na 4 měsíce odjíždí mimo ČR. Snažíme se už dlouho. Myslíte si, že sex zítra kolem oběda má nějakou šanci, když pozitivní ovu test je dnes ráno?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 09:00

Test predikuje ovulaci s nějakým předstihem (24-36, někdy se udává 12-48 hodin), takže možná bude až zítra a šance je.

hadraplanka
Kecalka 310 příspěvků 05.05.19 09:21

Jasně.

Uživatel je onlinejezz1e
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 05.05.19 09:31

Souhlas se slunečnicí, test ukazuje předem. Takže určitě zítra zkusit :-)
(a jestli se už snažíte dlouho a manžel jezdí takhle pryč často, zvážila bych využití inseminace předem zmraženým spermatem)

Venesí
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 05.05.19 09:34

Mě vždycky udivuje, jak jsou snazilky co se snaží x let, ale kolikrát ani neví kdy správně nastane ovulace podle testu :nevim:

Uživatel je onlinejezz1e
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 05.05.19 09:37

@Venesí To je fakt. Na druhou stranu mi přijde lepší užít si v den, kdy ovulaci ukazuje test, protože ty spermie si na vajíčko klidně ten den, dva počkají, než jí prošvihnout.

Lynette
Echt Kelišová 8586 příspěvků 05.05.19 15:08

@Venesí kdyby měli sex denně tak nemusí utrácet za ovulační testy. :think: mně prijde šílený že chlap přijede domu a musí plodit protože pak zase odjíždí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 15:14

Tak jestli máš dneska pozitivní test a sex bude zítra kolem oběda, tak by nějaká šance byla.
Ale ze své zkušenosti můžu říct (dvě těhotenství), že je lepší PŘED ovulací, a to nejlépe dva dny. Takže jakmile mi test ukázal trochu silnější druhou čárku, tak ten den byl sex a klaplo to ;-)

Markéta80
Hvězda diskuse 43830 příspěvků 05.05.19 15:17

A není to jedno? Sex bude i tak ne ;). Lepší je vždy před ovulací ;)

Váš příspěvek
Reklama