Ovulace hned po menstruace - může být?

Anonymní
2.5.17 13:34

Ovulace hned po menstruace muze byt?

Ahoj vsem, omlouvam se za anonym :oops: Snazime se s pritelem o miminko, zatim bezuspesne… Minuly mesic jsem se rozhodla, ze zkusim ovulacni testy, tak jsem testovala a testovala a ja blba jsem si moc neprocetla navod, takze v domeni ze se blizi ovulace jsme se snazili a snazili, jenze dnes kdyz jsem to dostala jsem tak nejak zpytovala svedomi a procitala emimino a kdyz jsem koukala ruzne na fotky ovu testu, tak ty moje byly zcela jiste negativni, protoze druha carka nikdy nebyla tak silna i silnejsi. A ted k veci, vim rozepsala jsem se… Ve svem zivote jsem byla tehotna dvakrat, jednou uspesne, podruhe to bohuzel nedopadlo… Ale proc to pisu, doslo mi, ze jsem vzdy otehotnela tesne po ms. U prvniho to na 100% rict nemuzu, protoze jeden styk byl posledni den ms a pak zhruba po 14 dnech cca je to hezkych par let zpatky no a podruhe to si pamatuju do dnes, protoze to bylo pro me dost bolestive tema, jelikoz tehu nedopadlo dobre. Ale pamatuji si ze ms mi zacala 29.11.2011 a na milion procent jsem musela otehotnet 4.12.2011 vim to s urcitosti, protoze pote muj v te dobe partner odjizdel pracovne na mesic pryc a tudiz zadny sex pak uz ani nebyl. Je tedy mozne si z toho vyvodit, ze jsem plodna spis hned po MS? Popripade da se udelat ovu test jeste pri menstruaci? Nebo jak si to muzu overit ci pohlidat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18094
2.5.17 13:37

Já taky nikdy neměla testovací čárku stejně silnou jako kontrolní a ovulaci jsem měla, a klidně můžeš mít ovulaci těsně po ms :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 13:43

@ka2ka Dekuji za odpoved :kytka: Vim s urcitosti, ze ovulace probehla, potvrdila mi to dr. na ultrazvuku, ale jsem zmatena z toho, ze ted nevim proste kdy probehla :mrgreen: Protoze na ovu testu prvni dva dny slabsi a pak zesilila, ale nikdy nebyla stejne silna ci silnejsi nez ta druha :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
18094
2.5.17 13:46

Jak říkám já ty čárky taky nikdy neměla stejný ono to prý proběhne strašně rychle takže kdy se testuje 1× denne nemusí se to zachytit my se snažili vždy když začala sílit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 13:49

Mooc dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
6385
2.5.17 14:01

Taky jsem nikdy neměla druhou čárku stejně silnou jako první. Jak píše @ka2ka, pokud netrefíš při testování zrovna těch pár hodin nejvyššího vzestupu hormonů, tak nebude silnější. Ale taky je možné, že máš ovulaci dřív. Když počítám tvé druhé těhotenství, tak pohlavní styk jsi měla 6.DC, mohlo dojít k oplodnění, nebo mohly spermie třeba 4 dny přežít a to už bys byla 10.DC a to už není zas tak strašně brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
2.5.17 14:06

Na milion procent jsi nemusela otěhotnět 4.12., spermie na vajíčko počkají i 5 dní.

@ka2ka píše:
Jak říkám já ty čárky taky nikdy neměla stejný ono to prý proběhne strašně rychle takže kdy se testuje 1× denne nemusí se to zachytit my se snažili vždy když začala sílit

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 14:31

Ufff holky, jo mate pravdu, je fakt ze si tam spermosky mohly pockat. No jo jsem tunta, nikdy jsem takovy veci neresila a ted se v tom vrtam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
714
2.5.17 15:42

Ano, ovulace hend po MS je možná, mě se to někdy taky stane. Ale stejně taks e Ti může ovulace v průběhu měsíce posouvat… Můžeš si zkusit měřit bazální teplotu, ta tu ovulaci prokazuje jasně, ale bohužel že byla ovulace se dozvíš až ex-post. Anebo jestli chcete jet na jsitotu, tak mít sex ob den, tam pak nemusíš řešit, kdy ta ovulace byla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 16:17

@A666 ano ano, dospela jsem k zaveru, ze bude sex ob den a bude klid :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
714
2.5.17 16:27
@Anonymní píše:
@A666 ano ano, dospela jsem k zaveru, ze bude sex ob den a bude klid :lol:

Jestli to vydržíte tak ideální varianta :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
11.7.19 15:52

Ovulace hned po ms?

Ahoj holky, snažíme se o miminko. Po vysazení HA jsem dělala ovulační testy a pěkně vycházely a ovu jsem i cítila- bolely mě vaječníky. Pak jsem se na testy vykašlala, že to poznám. Ale od té doby nic, žádné bolesti. Tak se bojím že neovuluji.. menstruace mi ale chodí poměrně pravidelně, cyklus cca 31 dní. A tento cyklus byla menstruace kratší a hned po skončení jsem měla pocit, že mám plodný hlen a bolest vaječníků.. myslíte, že je to možné? A aby byla ovu takhle brzo a menstruace stejně až za 30 dní? Děkuji za odpovědi :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5204
11.7.19 16:04

@Wifulka Možné to je já mám takhle rannou ovulaci, cykly mám přes 30 dní, menstruaci max 5 dní z čehož poslední 2 dny jen lehčí špinění a ovulaci mám kolem 7-8DC. Odpovídaly tomu i ultrazvuková vyšetření u obou dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.19 16:05

@Wifulka možné je cokoliv, zvlášť po vysazení HA. Tělo se dává do pořádku (klidně to může trvat i rok) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5204
11.7.19 16:07

@Wifulka Možné to je, já mám takhle rannou ovulaci, cykly mám přes 30 dní, menstruaci max 5 dní z čehož poslední 2 dny jen lehčí špinění a ovulaci mám kolem 7-8DC. Odpovídaly tomu i ultrazvuková vyšetření u obou dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama