Ovulace hned po menstruaci - kdy testovat?

279
8.5.17 21:06

Ovulace hned po menstruaci - kdy testovat?

Ahoj holky!
Mam dotaz a nemuzu se dopatrat odpovedi, aniz bych se sla ztrapnit pred MUDra - probehla li ovulace ihned po menstruaci, podrobne sedmy den cyklu, je mozne testovat pripadne tehotenstvi treba uz tyden pred MS? Testik by mel byt uz pozitivni, pokud by zena byla tehotna, neni liz pravda? :D Omlouvam se, ale vysadila jsem antikoncepci a mam ovulaci dva dny po skonceni MS a fakt nevim, co to pro me znamena :P Dekuji! :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7670
8.5.17 21:12
:roll: :roll: :roll:

Až nedostaneš MS, tak testuj :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
8.5.17 21:16

No pokud máš ovu hned po MS a né někdy 15 den cyklu tak v tomto případě bych testovala klidně před MS (jsem proti tomu testovat před MS) ale pokud je ovulace hned po MS tak už musí být dávno pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
8.5.17 21:31

@Bííí 2 týdny po proběhlé ovulaci už by mělo být stopro něco na testu vidět. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
8.5.17 21:43

Luteální fáze je ale u všech žen cca stejná (14 dní plus mínus), takže pokud ovuluješ takhle brzo po menstruaci, tak máš pravděpodobně krátké cykly a tudíž i dříve zjistíš, že ti menstruace vynechala.

Tu ovulaci jsi zjistila jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22136
8.5.17 21:44

A to že proběhla zrovna 7 den cyklu víš jak? Je to strašně brzo, to bys měla délku cyklu 21 dní cca. Týden před ms je zhruba týden po ovulaci a to je na test strašně brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
8.5.17 22:31

Ja mela ovulaci taky hned po ms a cyklus jsem mela 25 dni. Poznala jsem ji vzdycky podle bolesti a hlenu. 23. jsem zacala menstruovat a 30. otehotnela :) (jinak to ten mesic nebylo technicky mozny, takze to vim na 100% ;) ). Ale testovala jsem teda az po vynechani ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama