Ovulace i pres negativni ovu test?

23.1.20 12:37

Ovulace i pres negativni ovu test?

Ahoj holky,

Vcera jsem mela bolest v podbrisku /vajecniku na prave strane i chvili me bolelo v zadech, hlen byl kluzky, pruhledny, cipek vysoko. Jenze ovulacni test jen se slabou carkou, takze negativni. Je i pres to mozny, se probehla ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

467
23.1.20 12:43

Ahoj, možné to je, jelikož např. mě bolí v podbříšku v den ovulace, ale to už mám testy negativní, pozitivní test bývá jeden až dva dny před ovulací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5573
23.1.20 13:33

@Weronka2 Já jsem ovulační testy zkoušela asi tři měsíce a nikdy jsem neměla fakt pozitivní, dokonce ani v dobu, kdy mi ji hlídala doktorka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1494
24.1.20 09:57

Záleží i na citlivosti ovu testu. Navíc některé holky Maj pozitivní ovu test jen pár hodin při ovu… Je to různé jistota je při plodném hlenu sexovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 12:35

Prosim lze to povazovat dle testu za pozitiv ovu test carky byli stejne silne mozna i trochu vic myslim od vrchu 2 test bylo to 20.1 10 dc. ted uz je to takove vybledle. Ted uz testy nedelam uz tam 2 carka je jen slabe. Delku cyklu mivam 27 dni. Ted od zitrka beru 2× dene duphaston na spineni pred ms a prodlouzeni LF cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.20 18:21

posunuta ovulace

Ahoj mam. dotaz. od 10.1 do 16.1 MS, 19.1 nechr. sex, 21.1-22.1 slabe krvaceni, ovulace mela byt cca 24.1 ale testy byli neg. dnes od rana blbe od zaludku, bolest zad a kycli. je moze ze se ovulka posunula? dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama