Je možné mít ovulaci dřív?

63
14.6.20 19:49

Ovulace - je to možné?

Ahojda holky,

Včera a dnes mě pobolivalo v podbrisku.. dnes jsem 7dc a menstruaci mam pravidelně +-3 dny 28 dni.
Je možné, ze probíhá nebo proběhne ovulace takhle při pravidelném cyklu?
Před 2 měsíci jsem si delala ovu test a vyšel mi pozitivní 14dc.. tak jestli je možnost, ze to takhle skáče? :nevim:
Díky za rady a zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
14.6.20 19:52
@nikola4548 píše:
Ahojda holky,Včera a dnes mě pobolivalo v podbrisku.. dnes jsem 7dc a menstruaci mam pravidelně +-3 dny 28 dni.
Je možné, ze probíhá nebo proběhne ovulace takhle při pravidelném cyklu?
Před 2 měsíci jsem si delala ovu test a vyšel mi pozitivní 14dc.. tak jestli je možnost, ze to takhle skáče? :nevim:
Díky za rady a zkušenosti :)

Ahojky. Pokud máš cyklus +/- 3 dny, tak např. při 25 dennim cyklu může být ovulace třeba už 9-10 DC to znamená, že pokud tě 7DC bolí podbřišek, tak se ovulace může blížit. Mě například bolí podbřišek cca 3 dny pred ovu. ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
14.6.20 19:55

@Monza08
Většinou mam cyklus 28-29 dni
Jsem z toho trosku zmatená :nevim: :D takže proste většinou při 28 denním cyklu to vychází na 14dc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
14.6.20 19:58
@nikola4548 píše:
@Monza08
Většinou mam cyklus 28-29 dni
Jsem z toho trosku zmatená :nevim: :D takže proste většinou při 28 denním cyklu to vychází na 14dc

No tak při 28/29 dennim cyklu se mi ovulace takhle brzo nezdá. Já mám cykly úplně stejně jako ty a teď například pozitivni ovu test 15DC ráno, takže ovu zhruba 15-16 DC. :think: a co takhle udělat ovu test?. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14569
14.6.20 19:59

Nejdřív bych ji u tebe čekala cca 12. den cyklu, ten 15. podle testu (bývá pozitivní přibližně den před samotnou ovulací) by odpovídal nejvíc, jinak by luteální fáze byla extrémně dlouhá. Že by tě to bolelo už teď mi nepřijde úplně pravděpodobné, pokud nakonec bude menstruace normálně po těch 28 dnech a ne taky nějak nezvykle dřív, spíš by to mohlo mít jinou příčinu, ale kdo ví. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
14.6.20 20:01

@Monza08
Já vím, ovu test.. já jsem si rekla, ze nebudu testovat a ze se na to nebudu tolik upinat :D :D Snažíme se 8 měsíců
Jen mě zajímalo jestli to je takhle možný :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
14.6.20 20:02

Mě se to takhle naposled stalo, zrovna ten měsíc kdy jsem otěhotněla. Ovulaci jsem měla už 8dc při 28 denním cyklu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
14.6.20 20:03
@nikola4548 píše:
@Monza08
Já vím, ovu test.. já jsem si rekla, ze nebudu testovat a ze se na to nebudu tolik upinat :D :D Snažíme se 8 měsíců
Jen mě zajímalo jestli to je takhle možný :andel:

A jo, tak to chápu. Taky už se snažíme 10 měsíců a testování OVU jsem vzdala. Tento měsíc jsem testovala, jen proto že jsem brala poprvé Clostik, tak jsem ti chtěla sledovat. :nevim: Každopádně kdyby byla ovu takhle brzo musel by se ti zkrátit celý cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 20:08

@nikola4548 joo muze byt OVU driv nez byla minuly cyklus..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
14.6.20 20:16

@Jessica4
A ovu jsi měla potvrzenou testem nebo jsi to na sobě poznala? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
14.6.20 20:18

@Monza08
Jee, tak to jsme na tom podobně :) já jsem testovala minuly měsíc a vyšli mi negativni.. i kdyz ještě ten předchozí měsíc (2 měsíce dozadu) byli pozitivní.. byla jsem z toho taková spatna, tak jsem to vzdala. A ještě jsem četla o anovulacnim cyklu :D :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
14.6.20 20:21
@nikola4548 píše:
@Monza08
Jee, tak to jsme na tom podobně :) já jsem testovala minuly měsíc a vyšli mi negativni.. i kdyz ještě ten předchozí měsíc (2 měsíce dozadu) byli pozitivní.. byla jsem z toho taková spatna, tak jsem to vzdala. A ještě jsem četla o anovulacnim cyklu :D :nevim:

Jasně. To mohl být prostě jen anovulak minulý měsíc. Každá žena většinou jednou za nějakou dobu prostě neovuluje. Může to být třeba jednou za rok, ale každý to má jinak. Takže kvůli tomu bych nehazela flintu do žita. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
14.6.20 20:28

@Monza08 já vím, jen mě to občas leze na mozek.. joo každý si řekne 8 měsíců to je prd jiný čekají 2 roky třeba :lol:
A Clostik je dobrý na co? Když už jsme u toho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
14.6.20 20:46
@nikola4548 píše:
@Jessica4
A ovu jsi měla potvrzenou testem nebo jsi to na sobě poznala? :)

Obojí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
14.6.20 21:18
@nikola4548 píše:
@Monza08 já vím, jen mě to občas leze na mozek.. joo každý si řekne 8 měsíců to je prd jiný čekají 2 roky třeba :lol:
A Clostik je dobrý na co? Když už jsme u toho :D

No mi už mi. taky přijde jako věčnost. Ještě, když slyším jak někomu se zadaří na první šup :mrgreen:. Clostik je jednoduše řečeno na podporu ovulace, růst folikulů. Prostě hormony no :think:. Tak snad aspoň pomůže :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama