Ovulace - pozitivní test?

299
12.10.19 17:06

Ovulace je toto pozitivní ?

Ahoj,
měřím poprvé ovulačními testy, tak se chci zeptat..měřím od 12DC až do 15 DC. 12 DC je nejsvětlejší, ten horní je dnes 15 DC. Kdy bude ovulace? Dá se to považovat za pozitivní? Dle BT mám ovulaci 16 DC, tak to by asi tak odpovídalo ne? Jedná se o Ovu test See Now. Děkuju za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
192
12.10.19 17:14

Dle me pozitivni, jeste bych testla kolem 8 vecer a zitra, jestli slabne nebo ne. Ovu ma dorazit do 24-36|48 hodin po poslednim pozitivnim testu. Tak hodne stesti :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
12.10.19 22:22

Děkuju za odpověď, @Cassydissy, testla jsem teď a test o hodně zeslábl. Znamená to tedy, že ovulace teď nastává? Jsem úplný nováček, tak se v tom ještě úplně neorientuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
12.10.19 23:14

Muze nastat kdykoliv do 48hod..Pokud vis, ze ti BT vyleti nahoru hned den po ovulaci, tak to poznas zpetne kdy asi nastala.

Asi je to nutne mit vypozorovane na sobe. Protoze v pribalovych letacich je napsane do 24-48, nevylucuje to tedy zrovna den pozitivniho testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 16:53

Pozitivní nebo negativní?

Dobre odpoledne, prvně se chci omluvit za anonym ale nechci aby se vědělo, ze se snažíme o mimi. Tento měsíc jsem začala dělat ozvu testy, respektive 2.- dnes ráno mi vyšla testovací čárka slabší a dnes odpo už silnější ale stejne se mi nezdá úplně stejná jako kontrolní, viz foto. Mužů toto brát jako pozitivní ovu test?

• Citovat
  • Nahlásit
299
15.10.19 17:24

U mě pozitivní byl, zkus porovnat. Měřila jsem BT a den po pozitivním testu vyletěla nahoru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat