Ovulace - je spolehlivější měřit BT nebo používat ovulační testy?

Anonymní
28.4.20 18:39

Ovulace - lepsi ovu testy nebo mereni BT (bez grafu)?

Zdravim vsechny, je lepsi merit si kazdy den BT a zapisovat normalne bez grafu nebo nekam v pc nebo kupovat ovulacni testy? Dekuji predem za Vase rady a zkusenosti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
28.4.20 19:50

Za me ovulacni testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
29.4.20 12:49

Ovulacni testy neprokazou jestli opravdu k ovulaci doslo ale jen bazalni teplota zpetne takze OT jsou k nicemu pokud chces pouzit jen je.Ja doporucuji ovu testy i bazalni teplotu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 10:43

@Safrik @naka1911 dekuji za reakce, mam testy a objednala jsem i teplomer ;) nemusim to zapisovat do grafu ze ne? :andel: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2250
30.4.20 11:45
@Anonymní píše:
@Safrik @naka1911 dekuji za reakce, mam testy a objednala jsem i teplomer ;) nemusim to zapisovat do grafu ze ne? :andel: :kytka:

ano musis aby ti graf ovu zpetne vyznacil. doporucuji pokud umis anglicky tak si stahni bud fertilityfriend nebo pak na ceske strance women.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 19:39

@naka1911 dekuji za radu, :hug: asi to bude lepsi, ale nechtelo se mi :D mam v mobilu aplikaci do ktere zapisuju ms, ovu graf ma jit i tam, snad to bude v poho ta ovulace. MaM bt merit hned dalsi den po skonceni ms? Tedy kdyz mi to skonci dneska tak mam merit hned zitra? Diky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2250
30.4.20 20:48

Aplikace v telefonu nejsou tak spolehlive jako ta ff nebo women 🙂.Bt muzes zacit merit od skonceni ms ve stejnou dobu rano pred vstanim z postele plus zapisuj do aplikace hlen pokud ho pozorujes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
30.4.20 20:58

Taky doporučuju stáhnout Fertility friend - je to nejlepší aplikace na hlídání ovulace. Naprosto bezkonkurenční.
Prostudovat si stránky: merenibt.xf.cz/
Začít klidně zítra ráno ;-)
A doplnit ovulačními testy.

Ale nechat to jen na ovu testech je málo. Nebudeš mít jistotu, jestli ovu proběhla nebo ne. To ti ale graf ukáže.

Hodně štěstí! :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 21:31

@naka1911 @Whitedog ok, velice dekuji :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1
2.5.20 08:56

Ovulace-ktery den?

Dobry den, dokazal by mi nekdo poradit, zda k ovulaci doslo 14.DC-tedy 28.4.-nejnizsi teplota nebo az dnes 18.DC-tedy 2.5.-kdy mi opet vyrazne klesla teplota? Dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
2.5.20 12:23

@Vanilka04 tady je předčasné usuzovat, počkej, jak se to vyvine další dny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 22:06

@Whitedog jeste mam otazku - nemuzu to nikde presne najit a uz ne to unavuje :andel: ta app fertility friend (ios) - jsou ty grafy na zapisovani bt ve verzi zdarma? Pripradne ktera jina pro iphone? Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4428
3.5.20 11:15

Já měla verzi zdarma, neplatila jsem nic.
Myslím, že si můžeš něco zaplatit a rozšiřuje ti to možnosti. Nevím teď jistě, co je navíc - jestli jejich dlouhodobá databáze grafů? To bych kecala, už si to fakt nepamatuju.
Každopádně svoje grafy si tam každý měsíc zapisuješ a to je zdarma.
A je to fakt chytrá apka. Grafy jsou přehledný a poměrně dost přesný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 12:27

@Whitedog dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
271
3.5.20 14:48

Taky doporučuji tuto aplikaci, je zdarma a asi nejpřesnější

• Citovat