Ovulace nebo jen bolest?

Anonymní
6.1.20 11:44

Ovulace nebo jen bolest?

Zdravím Vás. Mám na vás otázku. Dělají se mi cysty na vaječníkách, dostala jsem clostilbegyt. Brala jsem od 3.-7. DC 2 prášky denně.
Od 14.-16 DC mě bolel levý vaječník. (Do včera). Včera to ale bylo opravdu silné
Dneska jsem byla na gyn s tím, že tam asi mám cystu, ale dnes mě to záhadou bolet přestalo. Jen mi řekl, že při brání clostilu to proste bolet může a že na vajecnikach žádné cysty nemam.
Mohla to být ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2533
6.1.20 12:34

Mohla. Taky jsem byla dvakrát u dr kvůli bolestem. Jednou to náhodou vyšlo na klasickou preventivku a říkala, že tam vidí folikul. Podruhé o půlnoci na pohotovost, bolesti, trochu špinění..bylo to sice už asi 4 dny po (podle kalendářového výpočtu a hlenu a tak) ale dr říkala že mohl teprve teď prasknout ale že tam jinak nic nevidí. Že to byla asi silná ovulace. No a pak jsem jednou sice neměla úplně bolesti, spíš píchání jak při zánětu močáku, a 4 dny jsem špinila. A to byla ovulace při které jsem otěhotněla :-D

ale pokud trpíš na cysty, nebála bych se obtěžovat a nech se klidně pokaždé zkontrolovat. nikdy nevíš jestli cysta nepraskla. ale to by začalo bolet spíš tím prasknutím, a nepřestalo by to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 12:46

@Pennya
Takže je možné, že proběhla ovulace a dr to nepoznal?:)

• Nahlásit
  • Citovat
2533
6.1.20 14:37

Tak nebude ti tvrdit něco co nevidí asi :) a jinak neříkal nic, třeba o výšce sliznice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 08:05

@Pennya
Nene, vůbec nic, jen to, že na vajecnikach nemam žádné cysty

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu