Ovulace, nebo je ještě brzy?

Anonymní
24.11.19 13:15

Ovulace nebo ještě je brzy?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale snažíme se teprve krátce a radši tajně. Každopádně chci se zeptat - MS mám celkem nepravidelnou, chodí mi to tak jak si chce, za tento rok jsem to třeba měla jen 6×, vždy to nějak vynechá, klidně třeba 2 měsíce. Než ale začnu podstupovat nějakou léčbu, tak to chci zkusit aspoň chvíli jen tak, zda se nezadaří. Doktorka o mém stavu ví, řekla, že dokud se nechci snažit o miminko, tak to nemám moc řešit, že mám jen rozházené hormony a nejspíše lehčí PCOS (cysty mi ale našla jen na jedné prohlídce, pak už ne) - takže jsem tak nějak pochopila, že přirozeně to asi hned nebude. Ale stejne se chci zeptat. Poslední MS jsem měla 9.11., skončila 15.11., včera jsem měla s manželem nechráněný styk. V těchto dnech mám takový bílý krémový výtok, je napůl průhledný, ale zároveň i napůl takový bílý a spíše ma konzistenci takovou kremovou, než nějakou vodovou a natahovací, nezdá se mi, že by byl takový ovulační, navíc cykly, když už jsou nějak pravidelnějsí, mám kolem 33-35 dnů, takže ovulaci bych měla mít asi až někdy 19DC-21DC, vceraˇ jsem byla 15DC. Takže asi je stále brzy. Manžel dneska letí na služební cestu na týden, takže tento mesic asi nic, co? :) nebo myslíte, že ten hlen by mohl být ovulační? Jinak nic jiného necítím, většinou 1-2 týdny před MS mi začne vyrážet akné na tváři a podle toho to většinou poznám, že asi něco probíhá, ale teď nic :D tak jestli někdo s tím mate zkušenosti…díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1030
24.11.19 13:23

Myslím si, že ovu přijde do týdne. U mě to tak bylo. Zkus měřit bazální teplotu nebo ovulacni testy. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 13:27

@Kskaja takže asi mám počítat spíše s tím, že z toho včerejšího styku s větší pravděpodobnosti nic nebude, co? :D ovulacni testy koupím zítra, dneska vezu manžela na letiště a pak ještě musím něco vyřídit…

• Citovat
  • Nahlásit
1030
24.11.19 14:02
@Anonymní píše:
@Kskaja takže asi mám počítat spíše s tím, že z toho včerejšího styku s větší pravděpodobnosti nic nebude, co? :D ovulacni testy koupím zítra, dneska vezu manžela na letiště a pak ještě musím něco vyřídit…

Možný je všechno :) ale je šance podle mě nižší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 14:52

@Kskaja dobře, díky :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie