Ovulace nebo ještě ne ?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 17:30
Ovulace nebo ještě ne ?

Ahoj holky. Už třetí cyklus testuju a tenhle měsíc jsem z toho celkem zmatena… poradíte mi prosím jak to mám chápat? Přiložím i fotky minulých cyklu.. tam to bylo celkem jednoznačné..i jsem byla na sonu takže jsem věděla kdy zhruba ovu bude a vyšlo to přesně podle výpočtu ale tenhle měsíc jsem na Sono nešla a teď nevím podle těch testu jestli už toho 18.3 (13DC) se dá brát jako pozitivni test jen jsem měla večer víc naredenou moc..nebo jestli to teprve přijde? Testovat budu ještě dál ale jsem z toho zmatená.. Hlavně že včerejška na dnešek jsem měla ovu bolesti..akorát stále nevím jestli se u mě objevují před ovu, při a nebo po??? prosím poraďte. Moc děkuji :srdce:.. Cykly nemám moc pravidelné..a omlouvám se za anonymitu ale bude to tak lepší. Lenka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 21.03.18 17:46

Já myslím, že by to mohlo teprve přijít :think: uvidíš podle dalších testů, no.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 17:48

@radkka děkuji za názor.. :think: je to na pytel s tou nepravidelností :-D

Alexandraf
Echt Kelišová 7800 příspěvků 5 inzerátů 21.03.18 17:51

:mavam:
Podle me ovu jeste nebyla :think: :think:

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 21.03.18 17:52
@Anonymní píše:
@radkka děkuji za názor.. :think: je to na pytel s tou nepravidelností :-D

Bohužel :? Ať to brzy vyjde :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 17:58

@Alexandraf mrcha jedna :lol: zase se nekde toulá… bolesti už teda odezněly… tak netuším co se tam dole děje :nevim:

@radkka :* děkuji!

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 21.03.18 18:01
@Anonymní píše:
@Alexandraf mrcha jedna :lol: zase se nekde toulá… bolesti už teda odezněly… tak netuším co se tam dole děje :nevim:@radkka :* děkuji!

Už druhá kamarádka mi říkala, že se jí srovnal cyklus, když začaly brát b komplex a déčko… Rozhodně to neublíží, třeba by to pomohlo. Já teda zkušenost nemám :oops:

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5352 příspěvků 21.03.18 18:03

Zkus zkoumat i děložní hrdlo a hlen, podle toho jsem se orientovala já a dnes to používám jako antikocnepční metodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 18:04

@radkka já dostala doporučení na femigard ale nikde ho nemeli, objednavat a cekat se mi nechtelo.. tak jsem vzala femibion.. pokud to tenhle cyklus nevyjde tak přitvrdím :-D díky za doporučení…oboje mám doma, tak to tam pošlu :)

Alexandraf
Echt Kelišová 7800 příspěvků 5 inzerátů 21.03.18 18:04
@radkka píše:
Už druhá kamarádka mi říkala, že se jí srovnal cyklus, když začaly brát b komplex a déčko… Rozhodně to neublíží, třeba by to pomohlo. Já teda zkušenost nemám :oops:

bud ;) a nebo zkusit Kontryhel… doporucuju ;)

Alexandraf
Echt Kelišová 7800 příspěvků 5 inzerátů 21.03.18 18:05
@Anonymní píše:
@radkka já dostala doporučení na femigard ale nikde ho nemeli, objednavat a cekat se mi nechtelo.. tak jsem vzala femibion.. pokud to tenhle cyklus nevyjde tak přitvrdím :-D díky za doporučení…oboje mám doma, tak to tam pošlu :)

Femigard jsem zkousela, me teda osobne rozhodil cyklus jeste vic :think:
Femibion je jen listovka, ta cyklus sama nesrovna :hug:

Příspěvek upraven 21.03.18 v 18:06

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 21.03.18 18:06
@Anonymní píše:
@radkka já dostala doporučení na femigard ale nikde ho nemeli, objednavat a cekat se mi nechtelo.. tak jsem vzala femibion.. pokud to tenhle cyklus nevyjde tak přitvrdím :-D díky za doporučení…oboje mám doma, tak to tam pošlu :)

Hlavně to stojí pár korun a není to ničemu na škodu, tak proč to nezkusit :dance: Femibion jsem brala v těhotenství, byla jsem s ním spokojená.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 18:07

@Karleon no to se taky snažím… tři dny zpátky se to podobalo spíš tomu ovulačnímu (pruhledny a tahnouci se)..dneska je to ale takový zakalený a hodně tekutý a je ho strasne malo… tím spíš jsem z toho právě jelen.. :zed:

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 21.03.18 18:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Už třetí cyklus testuju a tenhle měsíc jsem z toho celkem zmatena… poradíte mi prosím jak to mám chápat? Přiložím i fotky minulých cyklu.. tam to bylo celkem jednoznačné..i jsem byla na sonu takže jsem věděla kdy zhruba ovu bude a vyšlo to přesně podle výpočtu ale tenhle měsíc jsem na Sono nešla a teď nevím podle těch testu jestli už toho 18.3 (13DC) se dá brát jako pozitivni test jen jsem měla večer víc naredenou moc..nebo jestli to teprve přijde? Testovat budu ještě dál ale jsem z toho zmatená.. Hlavně že včerejška na dnešek jsem měla ovu bolesti..akorát stále nevím jestli se u mě objevují před ovu, při a nebo po??? prosím poraďte. Moc děkuji :srdce:.. Cykly nemám moc pravidelné..a omlouvám se za anonymitu ale bude to tak lepší. Lenka

ahoj, pozitivní bohužel není žádný. akorát se trošku divím a moc nechápu to tvé měření.. ovulační testy dělají vždy ve stejnou hodinu - tzn stanovíš si třeba 17 hodinu a vždy ho děláš tak, cca 7 dní, abys měla jistotu. dvě hodiny před testem nepiješ a nikdy neděláš z ranní moči - co koukám, tak máš jeden v 7, jeden v 10, pak v 17, z toho nevykoukáš ale vůbec nic.. dělala jsem testy taky takhle špatně a divila se, že to nikdy neodchytím. přeji aby se povedlo co nejdřív najít pozitivní testy a tím se řídit :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 18:11

@Pavouček1994 vážně? jsem trubka… říkala jsem si, že to musí být asi ve stejnou dobu.. pak jsem někde četla, že je to zálěžitost pár hodin, takže se to může prošvihnout když je to jen jednou denně..proto jsem se snažila dělat v 10 rano (aby to nebylo z ranní moči) a pak pro jistotu ještě večer… na testech co jsem teď koupila zase píšou, že to má být z ranní moči..tak já už ale vůbec nevim :-D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >