Ovulace nebo neco jineho?

Anonymni
10.5.09 17:05

Ovulace nebo neco jineho?

S.O.S., asi se uz zblaznim… V cem tkvi muj problem: uz rok premyslime, ze si poridime mimco (vlastne druhe), ale cely tento rok je proste hrozny, vzdy bylo neco, kvuli cemu jsme to odlozili a tak se v prubehu snazim alespon dobre pripravit, kdyz uz slysim vsude ty problemy s otehotnenim. Muj cyklus je vicemene pravidelny (cca 29 dni), na podzim jsem brala silna antibiotika na prudusky a ty mi cyklus jednou zpozdily o 10 dni, stejne tak se stalo tento posledni mesic, kdy jsem mela antibiotika na zanet slepaku. V breznu jsem dokonce „preventivne“ (coz jsem na gynekologii nepriznala) sla na vnejsi i vnitrni UTZ, na PAP test a na standart kontrolu, kde mi bylo receno, ze jsem zdrava jako rybicka a ze nektere vychylky z cyklu jsou absolutne normalni a dokonce, ze kazda i zdrava zena ma cas od casu anovulacni cykly. ALE - dnes jsem 17.den od pocatku posledni menstruace (coz je pro moji ovulaci trochu pozdeji, ale asi se mi posunula) a boli me podbrisek s tim, ze kdyz jdu na WC, tak spinim, ale hacek je v tom, ze HODNE spinim az jakoby lehce krvacim tmavsi krev. Na slipovce ale cely den neni ani kapka. Mate s tim nektera zkusenost? Muze to byt skutecne jen silnejsi ovulace nebo nejake nepodstatne rozhozeni? Me tyto vykyvy tak dostavaji psychicky dolu a stresuji, ze mi vzdy pokazi i nekolik dni…Abych nezapomnela: poprve jsem byla od menstruace do ovulace kontryhelovy caj, predtim nikdy, pokud by to mohlo nejak souviset.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.5.09 17:09

samozrejme jsem pila kontryhelovy caj, ne byla, omlouvam se

• Nahlásit
  • Citovat
9224
10.5.09 21:15

Kontryhelový čaj piješ dobře, špinění může být ovulace, ale většinou jen krátkodobě - třeba 1 den (i když dýl trvá, než to steče dolů). Bolest v podbřišku by taky odpovídala… Mně bolí při ovulůaci silně v podbřišku, zhruba 1-2 hod.
Ale pokud nepoužíváš nějakou metodu určení ovulace (třeba měření bazální teploty, ovutesty), tak to přesně nikdy nezjistíš… Samozřejmě opozdit se může, u někoho má na to vliv třeba stres…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.5.09 23:31

Snad to skutecne bude jen neobvykla ovulace. Stresu jsem si minuly mesic a i tento prozila tolik, ze vysokoskolske zkousky proti tomu byla brnkacka…No, uvidim, co mi prinese zitrek, ale jsem z toho na nervy. Jinak ja si ovulaci poznam dobre, me lehce poboliva podbrisek cca 2 dny a mivam velmi „viditelne“ hleny, ale takove mohutne spineni jsem pri ovulaci jeste nikdy nemela.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama