Ovulace nebo oplodňování vajíčka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 15.08.19 08:59
Ovulace nebo oplodňování vajíčka?

Ahoj, prosím o radu. Po 10 letech jsem vysadila HA a 2 roky se pokoušíme o miminko. Rok a půl jsem měla anovulační cykly. Teď poslední dva měsíce ovulaci mám - v neděli byl pozitivní ovu test - tzn. PO, ÚT ovulace… je možné, že stále cítím podbřišek, jakoby nafouklé břicho? Občas mě píchne na jedné nebo druhé straně vaječníků. Nebo to už může značit nějakou akci oplodněného vajíčka? ;) Nebo se možná zbytečně moc sleduju a hledám v tom něco co není? Díky za vaše zkušenosti :kytka:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8639 příspěvků 15.08.19 09:03

@Margit. Tomanova řekla bych že se až moc sledujes

Agáta 84
Kecalka 452 příspěvků 15.08.19 09:05

Oplodňování vajíčka cítit nemůžeš, zase neblázni.. :P Mě při ovu bolelo břicho i týden, někdy třeba vůbec..

bartsch
Kelišová 5115 příspěvků 15.08.19 09:27

Projevy ovulace můžeš cítit i několik dnů. Oplodnění nemůžeš cítit, děje se ve vejcovodu. Tak nějak nezávisle na tvém těle ;) K uhnízdění dochází 5. - 9. den po oplodnění, pak se teprve začne tvořit těhotenský hormoc hCG, který zaznamenají těhotenské testy. Testuj tak dva týdny po ovulaci, pokud nepřijde menstruace.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 15.08.19 09:33

@bartsch Děkuju :-) vím, že se moc pozoruju… ono když s tím člověk nemá zkušenost, tak se ptá pak na každou ptákovinu :zed:

Váš příspěvek
Reklama