Ovulace nebo počátek těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 05.10.08 11:29
Ovulace nebo počátek těhotenství?

Holky nezlobte se za tohle téma, ale nikde jsem nenašla..
Mám dotaz, jaký je rozdíl mezi výtokem v OVU a výtokem v počínajícím stadiu těhotenství? Zajímalo by mne, jak jste to měly vy a zda se to nějak lišilo, pokud samozřejmě nepočítám jiné příznaky. Přijde mi totiž podle popisků, co jsem se kde dočetla, že je to k nerozeznání..Tak nevím. Děkuji za odpověď.

Reakce:

Valli
Závislačka 4258 příspěvků 05.10.08 13:47

asi moc neporadim, ja mivam pri ovulaci hrozne moc hlenu,takze to beru jako ovu,driv me i treba pichlo v podbrisku. pri MS nic takoveho nemam,nebo ne v takove hustote…

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 05.10.08 14:58

Já mám při ovu klasický bílkovitý hlen a v těhu mám takovou bílou krémovou kašičku, která vypadá jako v době mimo ovu, jen je toho víc. Nezkoušela jsi měřit BT?

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 05.10.08 15:08

Ne, BT bohužel neměřím. Měla jsem 20-tého ms relativně silnou ale jen první den, pak už slabší..teď se cítím tak nějak divně, mám výtok už od 3 dne po skončení ms, bolí mě podbřišek ale myslím, že těhu to bohužel nebude.. :( Bojím se, že to jsou ty moje falešné příznaky..kaž­dopádně mě zajímá jak to je s tím výtokem. Děkuju holky a doufám, že ještě někdo přispěje..

KatkaM
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 05.10.08 18:13

Betty- TT si si nerobila?
Inak by to mohol byť /nechcem ťa strašiť/ aj nejaký zápal, ak máš bolesti+ výtok. Ak to neprestane, určite choď ku doktorovi

amille
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 26.03.14 09:23

Holky, obnovuji téma, protože jsem celkem bezradná…
Při prvním dítku jsem otěhotněla 6DC (čili poslední den MS) (opravdu, jindy sex nebyl, neproběhl, takže opravdu 6DC).
Půl roku jsem měla Mirenu, předtím jsem byla těhotná, od vyndání to byl teď druhý cyklus, takže ovulaci vážně nepoznám. (Mirenu jsem nesnesla, proto jsem vyndala).
Den před MS proběhl celkem rizikový styk, MS normálně dorazila (cyklus mám 36 dní), ale teď (jsem 9DC) cca týden po rizikovým styku (od 7 DC) - hned po konci MS mi začaly šíleně pnout prsa, až skoro bolí a včera večer + dnes ráno začaly i bolesti/tlak v podbřišku - jako když se blíží MS. Jsem z toho značně znepokojená, poradí někdo?

olinka11
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 26.03.14 09:27

@amille Jiná rada, než udělat těhotenský test není :mavam:

amille
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 26.03.14 09:28

@olinka11 Dělala jsem ho včera, ale přijde mi na něj ještě brzo, vyšel mi samozřejmě negativní… Tak nevím…

olinka11
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 26.03.14 09:29

Tak počkej pár dní a udělej znovu.. nebo si skoč na krev jako samoplátce.

amille
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 26.03.14 09:30

@olinka11 U malýho mi vyšel slabě pozitivní právě až 13DC, krev do té doby vůbec nic. Dr. mi krev udělal až za po 20 DC :-(. Napadlo mi, jestli je možný mít MS současně s ovulací?

bedruška1
Závislačka 3758 příspěvků 26.03.14 09:40

Já poprvé otěhotněla těsně před MS, den po skončení MS jsem začala znovu špinit, bolesti podbřišku jak prase…a jelikož jsem těhotenství už dlouho „vyhlížela“, tak jsem udělala test a byl slaboulince pozitivní…a každým dnem víc a víc…nakonec to bohužel nedopadlo, ale bylo to tak…(mimochodem i potvrzeno dr)

Merunka02
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 26.03.14 09:40

Když u prvního těhotenství proběhl jediný sex 6DC, neznamená to, že jsi ten den otěhotněla. Mohlo to být klidně o 3 dny později, spermie počkaly na vajíčko. Proto si myslím, že když máš teď příznaky kolem 9DC, že je to spíše ovulace. Pokud míváš ovulaci spíš dříve, nemyslím si, že je pravděpodobné, že bys před MS otěhotněla. Ale stejně nezbývá než počkat na test nebo jestě lépe na krev.

amille
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 26.03.14 09:42

@bedruška1 No… To jsi mi moc neuklidnila :lol:
@Merunka02 Napadlo mi ještě zkusit si ovulační test. No, jsem z toho mimo. Aspoň jsem se tu vypsala, jsem ráda, když se někdo ozve s podobnou zkušeností…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >