Ovulace, opožděná menstruace, 14 bolesti břicha

4726
10.4.17 19:44

Ovulace, opožděná menstruace, 14 bolesti břicha

Ahoj snažilky a maminy.
Loni v létě jsem přestala brát HA. Menstruace byla mezi 27-30 dny. Dvakrát koncem roku až 38 dní, ale to jsme​ se ještě o mimi nesnažili, takže jsem se nestresovala, na těhotenství nepomýšlela a přisuzovala opožděnou menstruaci stresu. Před měsícem jsme se začali snažit. Ovu jsem se snažila vypočítat podle aplikace (vím, že to není spolehlivé), takže jsem zkusila 5 dnů ovu testy - negativní :( To mě dohnalo teprve před 14 dny začít měřit BT. Od začátku měření jsem ji měla nad 37°C. Tyto poslední týdny jsem měla bolesti a tupé píchání ve spodní části břicha hlavně v sedě nebo leže. Menstruace zpožděná už 10 dnů. Dělala jsem si 3 těhu testy s mezistupem několika dnů - negativní. Mám teď opravdu stresy, nejen myšlenky na mimi ale i rodinné starosti! Dnes jsem začala špinit - od rána. Vždy ale přišla menstruace naráz. Vše je to jiné.
Už jsem objednaná k doktorovi, ale jestli přijde menstruace, budu to muset odložit. Myslíte, že bych s ním měla řešit takto nepravidelnou menstruaci a že nevím, kdy mám ovu, když chceme miminko?
Děkuji za rady a názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

362
10.4.17 20:01

@Dannylinka tak určitě je rozumné jít na gyndu pokud máte bolesti v podbřišku. Opozdeni menstruace se dá přičíst stresu, ale také tam může být nějaký jiný problém- zánět, cysta… A co se týče snažení, tak se snažte dál, neřešte ovulaci- prostě pravidelně na miminku pracujte, pochopila jsem, že se snažíte 1. měsíc. To chce víc času, volný průběh, ne jdeme na to, mám zrovna ovulaci. Třeba když máte delší cyklus, ovulace je později a to byste se musela zbláznit :nevim: Přeji hodně štěstí a trpělivosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4726
10.4.17 20:14

@Jírovka ano, snažíme se měsíc. Ale ovu neřešíme, přítel už vůbec ne. Spíš jsem to jen chtěla zkusit, zda je tehdy, když by měla být. Na snažení máme bohužel spíš jen víkendy, a to je málo. Přítel ale dělá směny. Vím, že měsíc je hodně málo. Trochu jsem se modlila, že by ty tlaky má mohly něco znamenat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
10.4.17 20:25

@Dannylinka a tak to by mohly, i zaspineni může být, ségra to tak měla, vypadalo to jako slabé měsíčky, no a za 9m to byla Zuzanka :) Přála bych Vám to, já měla testy dlouho negativní u 1.tehotenstvi- asi 10dni po vynechání MS stále nic, a těhotná jsem byla. Tak na gynde to kdyžtak ověří z krve, na ultrazvuku nic vidět nebude. No a dnešní doba je stejně na prd, co? Chlapi jsou pořád v práci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4726
11.4.17 06:11

@Jírovka říkám to pořád. Některé práce jsou potřeba dělat i v noci (záchranáři, policie, elektrárna…). Ale k čemu proboha továrny? Jsou to vydridusi a rodiny spolu nemohou trávit čas :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4726
11.4.17 06:17

Dnes ráno zatím zas intim čistá. Tedy krom výtoku, se kterým mám problém od pravěku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
11.4.17 07:17

@Dannylinka A kdy jdete na tu gyndu? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4726
11.4.17 15:25

@Jírovka zítra odpolko. Ale teď to zas vypadá na přicházející menstruaci. No uvidíme do zítra. Stejnak bych tu nepravidelnost měla asi řešit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4726
11.4.17 21:51

Tak bohužel po 11 dnech dorazila :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
11.4.17 22:03

A tak to je na prd! Tak až skončí, určitě bych s gynekologem řešila tu nepravidelnost. A jak jsem psala, v klidu volný průběh, moc nad tim nepremyslet…, vše dobře dopadne. Držím moc palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama