Ovulace 4 dny?

Anonymni
1.5.09 19:38

Ovulace - otazka - poradte prosim!

Ahoj holky.

Jsem mirne zmatena. Delam si ovulacni testy a pravidelne mi ukazuji, ze ovuluji utery, streda, ctvrtek, patek… 4 DNY! Je to mozny? Prijde mi to nejak moc, myslela jsem si, ze ovulovat muzu tak 1-2 dny, ne?
Kdy je nejvetsi pravdepodobnost otehotneni - na zacatku ovulace nebo spis nakonci nebo je to jedno?

Dekuji moc, Andula.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36167
1.5.09 19:43

asi bys mela sledovat, jak ta carka sili a bledbe. ovuluje se po maximalni hladibe LH - ta je v moci pry o neco pozdeji, nez v krvi - obvykle je test pozitivni 3 dny, prvni den je kontrolni carka slaba, druhy den silna, treti slaba. snazit se ma hned po prvni slabe carce - kvuli tomu zpozdeni. Koukni, ktery den mas carku nejsilnejsi a sexuj pred tim. Pripadne sexuj po prvni slabe carce a pak za 2 dny, jestlije to mozne.

spermie leccos prezie
ani pozit ovulak neni zaruka, ze ovulace probehne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
2.5.09 12:15

Přesně jak říká Pudla, ovutest je „pozitivní“ pouze pokud je čárka stejná jako kontrolní. Já mám taky čárku 4 (asi i víc dní, ale pak už nedělám) dny, stejně silná je většinou jen jednou (i když někdy to není úplně jasné) a někdy je třeba slabá dopoledne, odpoledne silná a pak už zase slábne.
A ovulace je chvilka, kdy folikul praskne a vajíčko se uvolní, takže podle mého názoru je nejlepší mít sex předtím, aby tam spermie čekaly. Několik hodin po ovulaci se totiž uzavírá čípek a pak už není tak snadné se tam dostat. Ale samozřejmě záleží na každém :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama